Creative corner

Žít

6. června 2013 v 19:36 | Clare

Dlouhou dobu klečela a dívala se na zapadající slunce. Vlasy vyčesané do tuhého uzlu a stažené kimono již jí nebyly tak nepohodlné jako kdysi. Již nebyla Miko, začátečnice. Již dlouho ne. Svou tvář skrývala pod bílou maskou a rudými rty. V jejích očích se však zračilo mnoho utrpení a bolesti. Na rtech měla za ta léta již dobře naučený jemný úsměv. Hlavně, aby nebyly vidět zuby. To se neslušelo. Pěstěné ruce složené v klíně. To byla ona. Nepřekonatelná krása ztělesněná v jedné ženě.

Růžová se mi vecpala do života a nechce chcípnout, když mohu já.

22. května 2013 v 12:00 | Clare

*Trochu abstrakce nikdy neuškodí...*

Blik. Blik. Blik. Cvakal na mne reproduktor, když se prohnal kolem duch. Mám-li být jako on, měla bych si svou poslední minutu užít, říkal si v duchu. Vše, co jsem si kdy myslela, je mi teď k ničemu, odpověděl si v duchu.
"A nelítej pořád kolem!" okřikl se.

For Ever

22. dubna 2013 v 19:09 | Clare

Proč bychom nemohli být trochu morbidní i v cizím jazyce? Hmm..jazyk. Proplétají se, mluví...a krvácí na podlaze, když je uříznete, aby konečně mlčely...

* "Pohodlně se uvelebte a nebojte se, nevyskočí na vás angličan s kudlou... i když...jeden nikdy neví, nůž v ruce mám a anglicky také mluvím.. Ha ha." *

Brzy už bude konec

30. prosince 2012 v 20:20 | Clare
Ačkoli jsem napsala, že končím, snad bych mohla udělat občas nějakou výjimku a něco malého spáchat. Napoprvé mne zlákala iluze. Proto má mysl splodila tento kratičký příběh.


"Kevereth...Kevereth...nemusíš se ničeho bát, jsme tu stále s tebou, po tvém boku, ve tvé hlavě, sledujeme tě," zněl mi tichý šepot stále hlavou. Nemohla jsem si dovolit mít snad jedinou svobodnou myšlenku ve své mysli. Vlastně...skutečnost je taková, že svoboda není. Nikdo netuší, co to slovo vlastně znamená. To slovo neexistuje. Tolik hlasů. Stále mi hlavou znělo tolik hlasů, že přehlušily mé myšlenky. Člověk nemusí myslet, stačí, když pracuje pro skupinu. To je vše, co se od něj vyžaduje. To je jediné, co smí.

Nad obzorem

21. dubna 2012 v 0:01 | Clare
Světlo...na konci tunelu? Ačkoli by to byl skvělý námět na fotografie, mám světlo jiné. To, když slunce umírá, aby se ráno mohlo zrodit čisté a s novou nekonečnou sílou pro nadcházející den. To, když slunce krvácí na nebi a my to s jiskrou v oku pozorujeme a značíme krásným, neboť jinak by to ani nešlo...


Zákaz je silnější než cokoli jiného..

11. února 2012 v 0:36 | Clare
Její laškovné doteky ji pálily na kůži a zanechávaly hořící stopy. Chtěla si jen hrát. Rozesmát ji. Ani snad netušila, jak moc ji to vzrušuje. Přistoupila na tu její malou hru a začala se jí "bránit." Chtěla jen vědět, co bude dál. Jak se zachová. Rozesmálo ji, jak se jí snažila vzpírat. Našla ale mnohem vynalézavější cestu a tak Její ruce musela pustit, i když by si je mnohem raději ponechala v těch svých. Líbila se jí tahle hra na kočku a myš. Nikdo v ní nemohl vyhrát..ani nešlo o nějaké vítězství.

Just like heaven

6. února 2012 v 12:50 | Clare

Pro ten pocit by snad i zabíjela. Jemné mravenčení a zároveň pálení. Bylo to pro ni tak neskonale zvláštní a krásné zároveň. Chtěla se bláznivě smát, ale to by se ten krásný moment naprosto zničil. Příjemné přítmí, jenž vytvářely svíčky bylo přímo opojné. Malinko ji to uspávalo, ale její rozechvělé tělo by jí to v žádném případě nedovolilo. Nádeherná vůně se všude kolem rozlévala a blízkost jejich těl nutila její srdce bít rychleji. Vždy bije rychleji. Kdykoli ji byť jen spatří. Ucítí její vůni.. Lehké dotyky ji téměř přiváděly k šílenství. Jenže ona se na to šílenství těšila.

Kdokoli by vešel, byl by jistě velmi rozčarován a překvapen..snad i trochu naštván. To by záleželo na člověku. Nicméně jí to bylo jedno. Nezáleželo jí, co si o ní kdo pomyslí. Klidně ať ji považují třeba za pedofila.. Za ten krásný moment jí to rozhodně stálo. Snad by udělala i něco více, ale strach a ta drobná pochybnost jí to nedovolily. "Je to tak dobře," říkala si v duchu. Raději bude srab, než aby to pokazila... Nikdy by neodhadla Její reakci, kdyby to udělala. V její hlavě bylo tolik pro i proti a ona se jednoduše nemohla rozhodnout..
 
 

Reklama