Co se vleče, neuteče.

6. února 2014 v 12:20 | Clare |  Thoughts of mad
A máme tu čtvrtek. Těch pár dní uteklo neskutečnou rychlostí. Až se skoro zdá, že se to ani nestalo. Všechno mi přijde neskonale zrychlené, jako bych to pozorovala z okna pendolina. Čas se des ale neskonale vleče. A co se vleče, neuteče.

Nu...začala jsem si dnes číst příručku krav magy. Pro neznalé je to izraelské bojové umění, respektive umění sebeobrany. Chm chm...všechny vás vyklepnu BITCHES, jestli na mě budete útočit.
Napadlo mě, že bych si časem třeba zařídila osvědčení, abych mohla dělat ochranku, nebo bodyguarda. Je tam rozhodně víc akce, než u telefonu a budu si udržovat kondičku...až budu ovšem nějakou mít. Blah.

Všem, které překvapuje, že jsem se sebou začala něco dělat vzkazuji, aby zavřeli své kušny. To, že chci umět víc než vy neznamená, že hned musíte mít všichni kecy. Chci umět bojovat a bránit se, co je na tom kurva tak nepochopitelného? A ohledně toho napadení? Bylo to buď já nebo oni a rozhodně to bylo těžší než jít na potrat, nicméně nepochybně příjemnější, protože vás takový zážitek nepochybně zocelí a dodá vám na sebedůvěře. Jen si to zkuste, jaké to je, když proti vám letí pěst, aby vás odrovnala...

Je to ošklivé, když to takhle říkám? Život většinou není hezký. Stále vám někdo hází klacky pod nohy a čeká, až se o ně přerazíte.

WAKE UP!

 


Komentáře

1 pavel pavel | Web | 7. února 2014 v 10:33 | Reagovat

To aby se měl mít před tebou na pozoru. :D
Není to už druhý? Nerad dávám rady, ale bys být opatrnější co se týče zdraví. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama