Zvláštní

20. ledna 2014 v 8:58 | Clare |  Thoughts of mad
Dnešní probuzení mi řeklo, že to dnes chce článek. Chm chm. Dnes bylo zvláštní ráno. Zdál se mi takový zvláštní sen. Nu zvláštní...

Šla jsem ze svého bytu v Holešovicích ve své brokátové sukni, kabátu a s kabelkou ležérně visící na mém pokrčeném lokti...a zcela neozbrojená jsem šla zabíjet. Nevím co, ale šla jsem. Po Argentinské nejela žádná auta a všude byla tma. Noc a pouliční osvětlení bylo zhasnuté. Naproti mě šlo pár roztroušených lidí - mužů - a jak jsem procházela, sledovali mě pohledem a snad se i zastavovali. Jediné, co na silnici bylo, byl autobus, který zahýbal z Dělnické směrem na Vltavskou. Měl číslo 132.

Vím, že na blízko zcela neumím bojovat, i v tom snu to tak bylo. Zjevně mi to ale nebylo na překážku. Nicméně jsem se rozhodla, že budu studovat tak dlouho, že až znovu půjdu zabíjet, už budu vědět, jak na to. To mě šlechtí, nebo ne?
Víceméně je to můj cíl. Nechci bojovat jen s mečem, ale i nožem, na pěsti, naučit se střílet. Chm chm...pak bych třeba časem mohla někomu dělat ochranku.

* "Chňa chňa chňa...to je zvláštní plán, ale jak chceš." *

No fajn...ten sen mi vnukl myšlenku, že chci být nájemný vrah...ale to se jen tak nestane, když nebudu umět bojovat...

Teď už stačí jen vytrvat, nevzdávat se a pilně cvičit.

* "Jistě Clare,to,že Ti to zatím moc nejde, neznamená, že to nepůjde. To, že to nemáš v krvi ještě neznamená, že se to nemůžeš naučit. Jen To to bude trvat trochu déle než ostatním." *

Díky. Dám tomu tak...no...pět let. To by mohlo stačit a za tu dobu se to naučím, i kdyby mi osud házel pod nohy baobaby velikosti hor Fudži.

* "To ale znamená, že budeš bez keců dělat, co ti Tvůj mistr řekne. Jestliže chce, aby ses něco naučila, tak se to prostě naučíš a hotovo." *

Samozřejmě. A předem se Ti mé tělo omlouvám za všechnu tu bolest, která Tě čeká, než se to naučíš. Alespoň budeš zocelené. A připarv se na to, že cvičení, které jsem s Tebou prováděla ráno je jen začátek a časem toho bude mnohem víc. Alespoň budeš silnější a ve formě...a dáš v páce všechny ty steroidové pány, kteří si myslí, jak nejsou silní.

Ňah Ňah.

Dnešek je skutečně zvláštní den. Velmi zvláštní.

Drahý, usmíříme se?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama