Plop...

22. ledna 2014 v 12:28 | Clare |  Happened
No...ráno se jakš takš probudím, ale jakmile mě výtah dostane na příslušné patro, kde sídlí call centum, chce se mi neskutečně spát. Jen doufám, že mě to přejde. Musí doháje.
Dnes by mi rozhodně neuškodilo si trochu přispat. Ne, že bych se nevyspala...jen chci někdy (nejen o víkendu) zůstat v posteli déle. Třeba až do deseti, jedenácti...do večera - a pak už se nevyplatí z té postele ani vstávat.

"Jasný...pár dnů kurva zasloužený dovolený."


Co se to se mnou ksakru děje? Dnes je středa, pokud mě můj vnitřní kalendář nešálí, a je tu už třetí článek v tomto týdnu. Je to zvláštní...takovým tím divným způsobem. Připadá mi to ale zcela přirozené a normální...uspokojující. Jen věčně nevím, co mám stále psát. Bude ten článek přijatelně dlouhý, aby jeho zveřejnění vůbec mělo smysl? Nepíšu příliš velké kraviny?

"Na to ser, stejně to nikdo nečte."

Dnes mám docela nabité odpoledne. Nejen, že ho strávím pracovně, ale mám v plánu navštívit Kate, ještě musím na zítra upravit sako, které šiju a ještě si musím zavičit. Jsem na sebe teda zvědavá, jestli to všechno stihnu ještě před půlnocí. Doufám, protože se chci trošku dospat, abych byla zítra trochu použitelnější. Takhle jen hloupě civím do monitoru, nevnímám své pálící oči a...no...jen tak zírám. Kurva. Stejně stál včerejší večer za to.

Znovu jsem se zamilovala. Když On je tak fascinující, ďábelský, inteligentní, krásný, milý, sečtělý, úžasný, výjimečný...a má dlouhé vlasy a velmi příjemnou vůni kůže a svaly a Jeho dotyk mě neskonale hřeje. Jsem zamilovaná. Budu se dnes celý den tlemit jako měsíček na hnoji a zase nic neudělám. Mě se od něj dnes tak strašně nechtělo vstávat. Po ránu je ve svém rozespalém stavu tak krásný, křehký, něžný, roztomilý a já mám chuť ho mazlit a ňuňat.

"Kurva Clare, prober se, zníš jako bys měla v sobě ještě pořádnou dávku těhotenskejch hormonů."
Jdi do háje, vždyť víš, že jsem v pohodě.

Miluji čokoládu. Hmm...čokoláda. Jestli někdy najdu zrcadlo z Erisedu, zajímalo by mě, jestli se uvidím v čokoládovém království*, v moři krve, obklopená rodinou**, v trezoru strýčka skrblíka, ve své zaběhnuté a prosperující čajovně..? Čokoládovna byl brilantní nápad. Ani nijak nacpáno tam nebylo...a ta čokoláda. *rozplývá se*
...Nebo gumové medvídky a jiné potvory. Třeba teď mám v práci dinosaury, broskvová srdíčka a něco tvaru ovoce, co chutná prostě božsky. Hmm...prasečí kopýtka. Budu přecukrovaná a hyperaktivní.

"Hele, řekni mi, přoč všechny přídavný jména řadíš podle abecedy..?"
Sivakůůů kurva vypadni.

---

* "Jůů...cukrkáry!"
** Jako ten zjizvenec? Pah
 


Komentáře

1 Hwi Hwi | 22. ledna 2014 v 17:15 | Reagovat

Ale čte. :)
Ono už se to z těch kopýtek nějakou dobu nedělá, je na to snad nějaký zákon... jen nevím, co tam místo nich vlastně je.

2 Mach5 Mach5 | 23. ledna 2014 v 0:55 | Reagovat

ale čte a rád

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama