Mužoponík!

2. ledna 2014 v 12:21 | Clare |  Happened
Samota. Samota lidem nesvědčí...no nevím, jak ostatním, ale mně rozhodně nikoli. Po určité době si připadám tak slabá, tak k ničemu. Nepotřebná Clare.

"Ale bylo toho na tebe příliš, přiznej si to."
Bylo toho na mě víc, než obvykle, ale to ještě neznamená, že to nezvládnu.
"Tak proč ses včera tedy tak rozplakala? Byla jsi zoufalá a pořád nejsi nejšťastnější. Jsi - "
Tak už konečně sklapni. Nechci, aby to někdo věděl. Dozví se to, jen pokud to nepůjde vyřešit, což doufám, že půjde.

* "Mužoponík!" *


Cvičit předspaním se moc nevyplácí. Ovšem pokud se zcela nevyčerpáte, což byste neměli. Velmi dobře ale prohřejete své tělíčko. Včera kolem desáté večerní jsem se rozhodla si ještě zacvičit...nedoporučuji, neboť si jen rozproudíte krev a nebudete moci usnout. Nicméně jsem na sebe poměrně hrdá, neboť jsem cvičila po delší době a poctivě. Opustila mě nechuť téměř ke všemu, i když nevím, jak se to mohlo stát tak náhle. Asi jako by mi drahý pan Rasko vrazil svůj bičík do ucha. Bolí to, ale přinutí vás to k dalšímu výkonu, i když jste vysílení.

Znovu v práci. Nechtělo se mi. Zajímalo by mě, jak dlouho to vydržím, než si zase budu hledat něco nového. Bůh ví. Telefonování mě nijak extra nebaví. Mohu být ale ráda, že nějaké zaměstnání mám.

Dnes ráno jsem byla na odběru krve. Jak fascinující. Vlastně jsem poprvé viděla, jak ta horká čerstvá okysličená krev prýští do ampulky. Neskonale zajímavé. Chm chm...ale od té doby nějak nemám moc chuť k jídlu. Za celý den jsem snědla jeden rohlík. No...alespoň zhubnu. Vtipná však byla vývěska v čekárně:
"Co vlastně znamená jít na odběr krve na lačno?"
1. nejezte před odběrem minimálně 10 - 12 hodin
2. po probuzení vypijte sklenici vody
3. večer před odběrem omezte tělesnou zátěž

...byly tam ještě další dva body, ale už si na ně nevzpomenu, nicméně mi to přišlo velmi vtipné. Člověk se má těšit především z maličkostí.
 


Komentáře

1 pavel pavel | Web | 14. ledna 2014 v 10:38 | Reagovat

Ty a samota? Nechce se mi věřit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama