Fu..

21. ledna 2014 v 12:19 | Clare |  Thoughts of mad
Tak a dnes nastává další nudný den v práci. No alespoň mě večer čeká jistá satisfakce v podobě schůzky s tím nejúžasnějším a nejdokonalejším* mužem na celém světě. Je ale teprve úterý, co budu dělat do konce týdne? A co pak o víkendu? Merlin ví. No...to se nějak vyvrbí. A budeme ve středu a neděli trénovat? Cvičit o samotě se pořádně nedá. Člověk nevidí své chyby a sám se patřičně nepotrestá, když si nějakou uvědomí. Někdy je to potřeba.

* "Gosh...v té nemocnici říkali, že ze mě bude téci krev tak tři - čtyři dny. Ne už bezmála týden. Kruci kdy to sakra přestane? Duh." *


Chm chm. Včerejší nadšení ze mě trošku opadlo, ale stále je mým cílem se naučit bojovat. Vždy ale musíte nejdřív začít, začátky jsou to nejtěžší. Dokopat se k nějaké činnosti. Asi jako když se vám nechce do učení. Když ale vezmete do rukou ten sešit a začnete do sebe drtit látku na test, taky to už jde samo. Nebo když vstáváte ráno z postele. Nikomu se ven z vyhřátého pelíšku nechce, ale když se jednou odhodláte, zpět už se většinou dostanete až k večeru. (Studenti ve zkouškovém, lidé doma pracující, nemocní, lenoši, flákači, děti a víkendy se nepočítají... (: ) Stejně tak se prostě musím odhodlat k tomu skoku a začít dělat něco víc.

S tím jsem vlastně už začala. Nevím ale, jestli to byl až tak dobrý nápad. Jsem podle mého názoru neskutečně slabá na ruce, tak jsem si přidala pět cviků navrch. U sedů-lehů a dřepů jsem netroškařila a přidala rovnou deset. Nohy a břicho to zvládají v pořádku, ale tlapky jsou na tom trošku hůř. Pobolívají mě šlachy. Nicméně mi o nijak nezabrání milovat své svaly. Přímo je zbožňuji. Mám jen dilema, jestli víc ruce nebo nohy. Nejspíš stehna. Jsou tak...hmm.

"Kanibalové by měli co jíst, tak jsi to chtěla říct? "
Asi tak nějak. :)

K tomu všemu výčtu, co se chci naučit přidávám i střelbu z luku, kuše, palné zbraně...a jízdu na koni. Chci být přinejmenším průměrná jezdkyně. A umět střílet za jízdy.

To nezní moc skromně, což?

---

* Ano, vím, že slovo "nejdokonalejší" vlastně neexistuje. Jak může být něco lepšího než dokonalé?

---

Přijde mi, že tohle dopoledne, stejně jako předchozí den ubíhá neskonale rychle. Vždyť jsem před chvilkou přišla do práce, ted koukám, je dávno po dvanácté a já už mám na kontě tři smlouvy. No nejsem sice jediná, ale taky je tu pár lidí, co jsou tu déle a téměř každý den odcházejí domů s prázdnou. To se pak nesmí divit těm výplatám, co dostali. Je to loajalita, nebo hloupost?

"Tak Clare...a teď ti budou odpovídat jen na tvou poslední otázku."
Fakt?
"Fakt."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama