Válet se v polštářích a nechat ovívat.

11. listopadu 2013 v 15:49 | Clare |  Thoughts of mad
Chci někoho rozsekat na kousíčky. No...v téhle chvíli bych tak maximálně rozsekala samu sebe, kdybych se pokoušela bojovat...i když...věřím si...třeba bych tak dvě minuty vydržela...no pokud bych se nesekla třeba do hlavy. Na to jsem expert. Zejména při seku zeshora.

* "Clare, nemůžeš čekat, že Ti hned všechno půjde na první pokus." *


Vysvětlí mi někdo, proč se dělají filmy a seriály jen se psy a o psech? Co je na nich proboha tak zvláštního a zajímavého? Jediný "seriál," kde korunovala kočka byl kreslený a to o příhodách pana Fogga, kde byl v hlavní roli obsazený lev. Všechno bylo udělané tak, aby si děti nemusely pamatovat lidi, ale stačilo říci lev a ony si hned vzpomněly, že to byl ten týpek s velkým hárem, který se snaží objet zeměkouli za 80 dní. Další je Tom a Jerry. Vesměs hloupý kocour, nad nímž vždy vyhraje ta malá myš nebo v pozdějších dílech nesmyslně inteligentní kanárek, nebo přerostlý čokl. Kam se poděly všechny filmy s kočkami? Jediná kočka, navíc nahrazená mechanickou, byl Salem v čarodějce Sabrině. Touto dobou je nejznámější kočka Grumpy Cat...a to jen proto, že má předkus, takže se stále tváří, jako by na vše říkala NE.

A čokli? Hmm...tak to máme: Komisař Rex, Lassie, Falco (ten hloupý drak z nekonečného příběhu...byl to smeták, to mu nikdo neodpáře!), 101 dalmatýnů, Beethoven, Čivava z Beverly hills, hotel pro psy, K-9 můj přítel se studeným čumákem. Kurva co? Vždyť kočky jsou tak krásná zvířata, která si zaslouží obdivu. Zaslouží si ležet na polštářích a být hýčkána, hlazena a jejich otroci by měli děkovat za všechny udělené škrábance a kousance, které se jejich paní uvolí jim udělat.

Třeba moje krásná malá drahá kočičí tyranka. Je všechno jen ne klidná a způsobilá, aleto je na ní to krásné. Uctívám ji, jak jen to jde. To mi připomíná, že bych jí měka koupit pamlsky, už je všechny sežrala. Je dokonalá. Jinou kočku bych nechtěla...no...a asi ani další ne. Rozhodně ne hned. Jedno potrhlé stvoření mi stačí. Sle možná časem... A byla by znovu kočka a jmenovala se Magráta. Ani nevím proč.

* "Možná proto, že je Ti té knižní Magráty tak trochu líto." *


 


Komentáře

1 Hwi Hwi | Web | 13. listopadu 2013 v 6:49 | Reagovat

Mně ještě napadl Garfield. Ale ono toho jistě bude víc, jen prostě ne tak zprofanované věci. Jestli Tě to uklidní, ve výsledku je víc lidí s kočičími kamarády, psi jsou pozadu.
Jo a Grumpy Cat ať se jde zahrabat, můj favorit je tohle - http://laughingsquid.com/wp-content/uploads/2013/10/Snoopybabe3.jpg

2 Angel Angel | E-mail | Web | 25. listopadu 2013 v 22:09 | Reagovat

Ono to bude i tím, že kočka se jen tak vycvičit nedá. Psi jsou pro filmaře v tomhle směru prostě lepší.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama