Poprvé to prý bolí nejvíc

8. listopadu 2013 v 14:52 | Clare |  Happened
Je to jako ztratit přítele. Jakoby vám umíral (při té patetické filmové scéně) v náručí, jenže to prožíváte tak tisíckrát víc. O mnoho silnější, než když umíraly mé oblíbené knižní nebo i filmové postavy. Tolik mě nemrzela ani smrt Severova, když ho zabil ten šmejd s hadím ksichtem.

Člověk
Hraničář 11
Erenell

Zabita v normálním světě neznámým bojovníkem s maskou na obličeji, dostala se do Stínového světa, kde na ni byla naložena spousta zodpovědnosti a úkol(ů). Téměř zemřela při svém prvním boji (proti Číhačovi). Neuměla se chovat a měla nerozhodnou, rozporuplnou a možná trochu naivní mysl. Asi to bylo tím, že bývala hraničářkou. Nedávala pozor a vlastní hloupost ji zabila. Nejprve se jí zlomily obě ruce, pak kotník, nemohla se hýbat a pak ji pavučina rozřízla, stejně jako Smrťův meč s neviditelnou čepelí, na mnoho částí. Její energie se rozplynula a posloužila tomu bastardovi, aby zesílil. Duše jí odešla a už ji drží při jejím bytí jen nenávist.
Stala se Chodcem prázdnotou.

Co teď? PJ byl natolik shovívavý, že mi dovolil hrát stále se stejnou postavou, i když jiným tělem. Dost to mnou otřáslo. Vlastně jsem mu ani neodpovídala na otázky, prostě mě stvořil.

"Jsi krutý..ale děkuji Ti."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama