Knock knock. Who's there?

18. listopadu 2013 v 11:49 | Clare |  Thoughts of mad
Kočka...kočka je asi jako dítě. Musíte se o ni starat a otravuje vás, když se nudí. Jenže dítě z toho možná časem i vyroste, kdežto kočka bude pořád stejná. Alespoň ta moje. Nešla jsem spát nijak moc brzy a říkala jsem jí, že se chci vyspat...takže začala ve tři hodiny ráno rachtat a pobíhat po celém bytě. Do toho ještě pan krysák a dílo bylo dokonáno.

* Sedí si tak v práci a zírá do monitoru, nechce se jí pracovat, nechce se jí nic, proč říká, že se má fajn, když to není až tak docela pravda? Chm chm. Nechce, aby si dělali starosti. *


Navenek se usmívá, ale uvnitř má tolik otázek. Je příliš zmatená, než aby si je utřídila a zjistila, že jsou zbytečné. Tváří se jako kakabus* a mluví jen setrvačností.

Vynechala jsem jeden den cvičení. Bylo to v sobotu, kdy jsem měla ráno v posteli svého milého, který ač rozespalý, stejně by nejspíš slezl, aby mě mohl opravovat a já nechci, aby viděl, jak slabá jsem...a večer, kdy jsem byla pokleslá na duchu. Neměla jsem sílu na nic. Stejně tak v neděli, ale přemohla jsem svou mysl...a nějakým záhadným způsobem mě začaly pobolívat mezižeberní svaly. Zvláštní.

* Začíná ji škrábat v krku. *

Neměla bych si nechávat povinnosti na poslední chvíli, ale já to prostě jinak neumím. Vždycky jsem to takhle dělala. Vždy jsem dělala věci, které mě bavily a odsouvala povinnosti. Musím se to ksakru konečně odnaučit. Jsem přeci dospělá a práce je jedna z věcí, kterým se prostě nevyhnu. Jsem malicherná jako malé dítě.

* víte, že je kakabus začouzený hrnec?
 


Komentáře

1 Aimee Skellington Aimee Skellington | Web | 21. listopadu 2013 v 21:10 | Reagovat

Ty máš otravnou kočku já psa (fenečku teda), je to miláček nejroztomilejší, ale vyžaduje pozornost a ikdyž chce spát, tak teplo, nejradši má to lidské, přitulí se nějak k tělu (né zrovna vám příjemné poloze) a spí a konečná :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama