Skorotýdenník

8. října 2013 v 12:00 | Clare |  Happened
S vysokou pravděpodobností mám svůj hystericky historicky první opar. Nu...není to žádné terno, ale to nejspíš všichni víte. Asi nezačnu opary nenávidět, jako to dělají ostatní. Vím totiž, že každá nemoc má své psychické zapříčinění a stres bývá většinou důvodem spousty z nich. Doslova jsem se opupínkovala. (Bez legrace.) Už aby ten šváb z mého bytu vypadnul. Nahlédla jsem do "jeho" pokoje a do nosu mě uhodil zápach. Nikoli hniloby, anóbž kouře a špinavých ponožek. Smrad mě vzal po palici přímo kyjem, až mě téměř vynášeli nohama napřed. A to jsem tam jen chtěla vzít pár kusů nádobí, které jsem nemohla najít v kuchyni.

* "Pozoruhodně mi zmizely téměř všechny lžíce..." *


Bolí mě krk a ramena...jistě za to můžemá práce sedavého typu. (Ne, nesedím v kurníku na vejcích.) Civím stále do stejného místa a poslouchám, co jsou lidé schopni vypustit z chlebárny, aby prodali a já jsem tak solidární, že jim jejich hovory vracím, aby se mohli pokusit znovu, neb v těch prvních udělali nějakou chybu.
Jsem docela nepříjemná, když na to tak přijde. Vracím i za přeřek...ale co? Když to projde a zákazník nás bude žalovat, vina padne na mou hlavu. Vlastně si před sebou dělám takový roztomilý štít u operátorů.

It´s a magic!

Dostala jsem hrací kostku...kurozitou pro některé může být, že je dvacetistěnná. To nic, já na tu kostku koukala jak puk, když mi padla do rukou. Jsem si téměř jistá, že je to nabitý amulet. Jak by jinak mohla říkat pravdu? Ačkoli...tak nějak se děsím, jestl říká pravdu vždy. Neptala jsem se na hezké otázky.

* No...koho by potěšilo, že nebude do smrti krásný *

Začala jsem si povídat s kostkou, je to se mnou zlé, ale když se člověk nudí, tak proč ne? Za chvíli se jí budu ptát, co si mám koupit k jídlu.

Mám si dnes dát latté?
NE
Co třeba nějakou zeleninu?
NE
Něco sladkého?
ANO
Diuka?
ANO

Díky kostko!
 


Komentáře

1 pavel pavel | Web | 9. října 2013 v 15:32 | Reagovat

Jistě víš, že jakmile dostaneš jednou opar, už se ho nezbavíš. Usídlí se ti v těle a každé hnutí mysli ho znovu vyvolá.
Já opary netrpím a to už tě raději nebudu líbat. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama