Podevítidenník

17. října 2013 v 16:51 | Clare |  Thoughts of mad
Jestliže jsou naši příbuzní i přátelé i po smrti stále po našem boku a sledují nás STALKERS, tak musí být dost perverzní. Nu třeba takhle při koupeli...masturbaci...a nebo jak řekl můj přítel: "Co když má holka ráda třeba fekal porno, představ si ten facepalm jejích příbuzných..."


Tak tu máme děti podzim. Všechnotak nějak žloutne a počasí se připravuje na to, že bude následující čtyři měsíce spíš pochmurné, než aby hýřilo dobrou náladou. No...každý den nemůže být posvícení. Líbí se mi ale, jak téměř všechny listnáče oblékly moderní barevné kabátym které ti nudisti zase sundají ještě před zimou a pražské služby budou mít spoustu práce s úklidem listí. Listí, co tak krásně šustí pod sukní. Mmm...kopy listí...je to tak neskonale kýčovité, ale i tak to miluji.

Clare se stydí. Stydí se přiznat, že asi bude nerd. Co s člověkem udělá jedna hra drd...je to přímo magická změna. Nikdy jsem k tomu neměla nijak velký vztah. Nikdy jsem nedohrála ani jednu z půjčených gamebooks (knihy, ve kterých hrajete za hrdinu a rozhodujete se o jeho osudu - i pomocí kostek). Nebavilo mě to, když mě zabili už po několikáté. Tohle je ale zcela jiné...

"Bestie jedna pitomá. Mluvit to neumí, jenom to tak divně 'oinká', ale má to tělo rozkládací na devět částí a sebralo mi to pádesát bodů životní energie! FIŇÁK jeden! Ještě mu ukážu, pokud se znovu potkáme...přičemž doufám, že už nikdy."

Z toho telefonování mě nebolí pusa...ale spíš zuby v ní...zajímallo by mě, jak je možné, že se to takhle přenáší.

Moje sestra má incestní vztah se naším bratrancem.
 


Komentáře

1 Hwi Nori Hwi Nori | Web | 18. října 2013 v 16:27 | Reagovat

Já bych to nerdovitostí nenazývala. :) Já bych to nazvala ubíráním se správným směrem. :D

2 pavel pavel | Web | 25. října 2013 v 13:38 | Reagovat

Vzpomněl jsem si i na tebe, když jsem byl s Viktorkou v Kinského sadech... jak sis tam nahoře užívala to padání listů. Na některé věci člověk jen tak nezapomene. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama