Bullocks

31. října 2013 v 11:39 | Clare |  Thoughts of mad
Kla-py klap. Kla-py klap.

Dnes je posledního října. Ráno bylo pěkně chladné. Čekala jsem, že bude ráno stejně přívětivé jako to včerejší. No...z okna to tak rozhodně vypadalo, takže jsem se neoblékla nijak extra teple. No...prý by mělo být odpoledne až dvanáct stupňů, tak jsem na to zvědavá. Chci si dnes večer někam vyjít. Když už je ten Halloween. Trapný komerční svátek plný dýní a kostýmů.


Moje babi má dnes narozeniny. Viděla jsem ji naposled...no...je to docela věčnost. Celkem ráda bych jí ukázala, kde bydlím...ale pro jedno kvítí slunce nesvítí. Kvůli sobě ji nemohu sobecky tahat do Prahy. Nechodí se jí zrovna nejlépe. Musím jí dnes zavolat.

Dnes jsem vstávala s úsměvem. Možná to bylo tím, že pohled na mého roztomilého spícího rozcuchaného sexy muže je po probuzení tak 'ťu.' Cítit jeho teplo a přítomnost...vědomí, že mě za celou noc nepustil... Sice jsem se čas od času vzbudila, ale na tom přece nezáleží. Cítila jsem se tak v bezpečí, milovaná a chtěná jako už dlouho ne. A teď si připadám pateticky a jako malá blonďatá naivní holka, která neví nic o světě. Jako kdybych potřebovala klec, kterou bych byla objata a už nepuštěna. Je to zvláštní.

Mám chuť se rozpustit v cukru...nebo udělat lívance...hmm...dobře...udělám lívance. No...pokud si vzpomenu na droždí. Mohla bych...není to až tak špatný nápad, ne? Ale ne...chci zajít na čínu...no...nebo do Loving Hut (veganská restaurace)...a nebo že by do čajovny? Na Strossu v té čajovně u kostela dělají dobré dýmky a je čtvrtek, to by mohli mít i trochu volno. A zahrát si drd...

"Nerde!"
No co? Nestydím se za to...je to závislost.

Už jen pár dní a přijde mi vlastní...doufám, že bude doma nejdéle zítra. Přecijen co je pravdy na tom: "Dnes podáte, zítra dodáme."..?
BULLOCKS!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama