Říjen 2013

Bullocks

31. října 2013 v 11:39 | Clare |  Thoughts of mad
Kla-py klap. Kla-py klap.

Dnes je posledního října. Ráno bylo pěkně chladné. Čekala jsem, že bude ráno stejně přívětivé jako to včerejší. No...z okna to tak rozhodně vypadalo, takže jsem se neoblékla nijak extra teple. No...prý by mělo být odpoledne až dvanáct stupňů, tak jsem na to zvědavá. Chci si dnes večer někam vyjít. Když už je ten Halloween. Trapný komerční svátek plný dýní a kostýmů.


Titulek článku nesmí být prázdný.

23. října 2013 v 9:52 | Clare |  Thoughts of mad
Volby...už několikáté v řadě a já tentokrát přemýšlím, že vlastně není koho volit. Možná dám ale svůj hlas nějaké malé straně, ktará se do parlamentu stejně nedostane. Takhle alesspoň splním svou "občanskou povinnost," ale zároveň se nikomu nic nestane. Můj hlas bude platit, ale ty velké korporátní strany z něj nebudou mít zhola nic, Co třeba Koruna česká, česká monarchistická strana? Nu uvidíme.


Podevítidenník

17. října 2013 v 16:51 | Clare |  Thoughts of mad
Jestliže jsou naši příbuzní i přátelé i po smrti stále po našem boku a sledují nás STALKERS, tak musí být dost perverzní. Nu třeba takhle při koupeli...masturbaci...a nebo jak řekl můj přítel: "Co když má holka ráda třeba fekal porno, představ si ten facepalm jejích příbuzných..."


Skorotýdenník

8. října 2013 v 12:00 | Clare |  Happened
S vysokou pravděpodobností mám svůj hystericky historicky první opar. Nu...není to žádné terno, ale to nejspíš všichni víte. Asi nezačnu opary nenávidět, jako to dělají ostatní. Vím totiž, že každá nemoc má své psychické zapříčinění a stres bývá většinou důvodem spousty z nich. Doslova jsem se opupínkovala. (Bez legrace.) Už aby ten šváb z mého bytu vypadnul. Nahlédla jsem do "jeho" pokoje a do nosu mě uhodil zápach. Nikoli hniloby, anóbž kouře a špinavých ponožek. Smrad mě vzal po palici přímo kyjem, až mě téměř vynášeli nohama napřed. A to jsem tam jen chtěla vzít pár kusů nádobí, které jsem nemohla najít v kuchyni.

* "Pozoruhodně mi zmizely téměř všechny lžíce..." *


Ťapi ťu?

3. října 2013 v 9:27 | Clare |  Thoughts of mad
Přátelství je silnější, než láska. Skutečně je?

Ale ne, Clare, ty žárlíš!
"Ale kuš. To není pravda."
Nesnaž se mi lhát, víš, že to na mě nefunguje.
"No jo, pořád."

Clare, ty jedna malá hloupá naivko. Copak si myslíš, že skutečně můžeš vlastnit člověka?
"Ale já nechci nikoho vlastnit."
Však já vím, jak to myslíš. Ale ty už si jednou prostě musíš zvyknout, že nic se nebude točit kolem tebe, zamáčknout slzu a se zdviženou hlavou a úsměvem jít prostě dál.
"Ha ha. To je úžasné sci-fi. Tos vymyslela teď?"
Přestaň se chovat tak pateticky. Nemůžeš mít všechno!

Clare.
Je majetnická, sobecká, hloupá, naivní a zamilovaná...a žárlivá..? To mi k ní nesedí.
Dohromady to dává přímo děsivou a vražednou kombinaci.

Dnes se Clare rozhodla, že bude myší. Nevzala si korzet a nijak extra se nečesala. Vlastně si jen prohrábla vlasy hřebenem a zapletla je do copu. Nechce, aby si na ni lidé dnes ukazovali. Je jí smutno.

Udělala chybu.

Clare má úžasného muže, kterého miluje a který miluje ji...no...alespoň to tak vypadá. Je inteligentní, sečtělý, vtipný, pozorný, něžný... Takhle šťastná už předlouho nebyla a bojí se, že když něco zkazí, celá ta fata morgana jen tak lusknutím prstu zmizí. Jen poslední záhyb pláště pleskne při úprku o roh...