Blah

23. srpna 2013 v 15:27 | Clare |  Happened
Přemýšlení. Připadá mi, jako by se při přemýšlení zastavoval čas.. Jako zrovna dnes. Monitor mi ukazoval, že je 7:55...a za dobu, která mi připadala jako pět minut, tam bylo stále stejné číslo. Snad mám jen příliš rychlé myšlenky...a pomalé prsty, neb už uběhlo tolik času od chvíle, co jsem začala psát.
Čas... Tak proměnná komodita, kterou si nemůete koupit, kterou nemůžete pozastavit a jen sotva tak učiníte posunutím ručičky hodin(ek). Čas je vlastně jako smrt. Stále krouží kolem vašeho souženého těla a postupně ho ohýbá a zkouší, co vydrží, až ho nankonec zlomí. Pár chvil se z toho raduje, ale pak je mu to líto, ale i tak ho dál ohlodává svými zuby, až se vše, co tu kdy zbylo, rozpadne v prach a vítr ho rozfouká do různých míst.

*šla po telefonu otravovat spící lidi*


Naplňuje mě melancholická nálada...ačkoli...tryská ze mně, téměř vytéká v proudech emocí... Jak patetické. Dělá se mi ze sebe zle. Zasvěcení lidé vědí, co se děje...ačkoli...zasvěcený je pouze jeden. Bohudík.

* "Věřím ti...možná až příliš..." *

Nyní vložím citaci ze svého emailu svému snad až příliš dodobrému příteli..
Začátek citace:

Malinko jsem si zakurvila...

Samozřejmě..jedná se o vztahové problémy.
Co je kurva tak divného na tom, že si chci občas vyjít někam ven? Nikdo mu ksakru nebrání, aby šel také, je už na něm, zda chce jít sám, nebo snad se mnou. Nemůžu kurva za to, že se akce a setkání naplánovaly zrovna po sobě jdoucí na měsíc srpen (Snílkovský sraz, pozvání tebe na večeři, Prague pride a teď PGT - Prague Gothic Treffen). Copak kurva nechápe, že když už jsou ty zpíčený prázdniny, mají všichni trochu víc času? Co když budu za 13 let stejný suchar, který bude vydírat svého partnera, aby zůstal doma? Nechci sedět doma. On se svého času v mém věku taky poflakoval venku, tak proč bych do háje jednou za týden nemohla jít taky někam do prdele? Jásně...on to teď bere zodpovědně a blá blá blá...a když se já začnu chovat zodpovědně, jsem jako ta typická zkurvená 'housewife,' která se stará o domácnost a svého mužíčka. Jediné, co mi už chybí, abych byla kvočna jsou děti...ale ty jsou až příliš dobře sekundovány zvěří.
Chci jít na PGT, tak proč bych nemohla jít. Loňský rok jsem tam také byla...a také mě bývalý 'pustil' ven. Ještě než jsem napsala tobě jsem se ptala jeho, jestli by se mnou nechtěl jít. Vysvětlila jsem mu, o čem to je a všechno kolem a bylo mi řečeno: "A co tam budu dělat? Jsem snad gothic?" A koho to do píči zajímá jestli je, nebo není. Šel by tam se mnou a poznal mé přátele, ale to mu zřejmě není dost dobré.

Konec citace.

Takže tedy tak... Přeberte si to, jak jen chcete. To bude pro dnes už všechno. Nemám náladu na nic jiného... Opinion? Anyone? Huh?
 


Komentáře

1 Sasha Sasha | Web | 23. srpna 2013 v 15:38 | Reagovat

skvely blog :)
PS: páčia sa mi tie Snapovské ikonky v menu :3 :D

2 maglaiz maglaiz | E-mail | Web | 23. srpna 2013 v 17:41 | Reagovat

Jak to tak čtu... přítel je asi o dost starší, což? Nu, když je natolik vážný a bere vše zodpovědně, musel počítat s tím, že jsi mladší, že prostě máš chuť chodit ven do společnosti, protože to k tomu věku patří. Pokud si to neuvědomil předtím, tak to je jeho smůla. Měl s tím co by "ten zkušenější" počítat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama