Jsem docela zvrácený blázen..

19. června 2013 v 13:51 | Clare |  Thoughts of mad
Přijde mi, že se taále jen vymlouvám, abych nemusela tohleto a támhleto. No...já to vlastně vím určitě, že to jsou jen výmluvy. Ví to i mé okolí, ale všem je to jedno. Kdyby to všem jedno nebylo, měla bych nad sebou pevnou ruku, člověka, který by mi říkal, co musím udělat. Člověka, kterému bych ráda sloužila a jemuž by se to líbilo. Možná, že by takový člověk byl...ale chce, abych mu sloužila? Můj milý šovinistický muž, který se rád vydává za Antikrista. Ach ano..v posteli by se mu líbilo, kdybych byla po jeho vůli...ale to není můj styl. Jsou chvíle a místa, kdy/kde mám potřebu být dominantní. Sice takovým lehce spontánním stylem, ale to přeci vůbec nevadí. Je to tak krásné, vidět ho, jak si užívá mé doteky - mimochodem to dokonale polechtá mé ego - a jak ho trýzní, když přestanu, ale je tak slabý vzrušením na to, aby si mě vzal. Mohla bych si tak hrát hodiny... Jsem docela zvrácená.


Připadám si jako maso za prodejním pultem. Nenažraní (většinou) chlapi mne svými pohledy hodnotí a přemýšlí, jak asi vypadám pod tím vším, co mám na sobě..jaká jsem v posteli, co všechno bych dělala. Je to docela nechutné, leč jdu-li někde s mým mužem, on si mě majetnicky přitáhne a naznačí onomu člověku, ať táhne. Nemohu říci, že mi to vyhovuje, ale vyhovuje. Vážím si ho za to.
Každopádně se najdou nějaké výjimky (potvrzující pravidlo ovšem), které mi velmi příjemným způsobem řeknou, že jsem krásná. (Já to o sobě vím, možná odtud pramení má arogance a namyšlenost..vím, že si to mohu dovolit.) A nutno podotknout, že to většinou bývají starší pánové, kteří se narodiny na sklonku padesátých let, přežili totalitu a celé dny si stžují, jak je tan život nespravedlivý, nebo mladí kluci, kolem pětadvaceti, kteří už přemýšlí na zakládáním rodiny a tak musí najít vhodnou partnerku. Zrovna včera mi jeden takový řekl, že vypadám noblesně. Pěkně mě to zahřálo u srdce. Beztak se sice jen podíval na můj stažený pas a malinký klobouček se síťkou...no je to tak lepší, neb jsem byla po celém dni zplavená jako vrata od chléva...

Půjdu se v sobotu nechat tetovat. Přenýšlím nad tím už velmi dlouho, ale až teď jsem se plně rozhodla, že to udělám. Nevím, jestli to není chyba...ačkoli...není. Lidé dělají větší chyby, které se nedají odstranit a nějaké to tetování... Svým způsobem se na to těším...nemohu se dočkat. Bude to silueta kočičky..dalajsem Zu (moje tatérka) návrh, co bych si tak představovala a ona to malinko předělala, aby obrázek nebyl úplně stejný...já ještě vlastně ani nevím, co to na sobě budu mít... Nicméně se mi nemůže okoukat, což je pozitivní, bude totiž na sedmém krčním obratli (přechodový obratel krku a zad, co malinko vystupuje, když skloníte hlavu)...jen nevím, co mi na to řekne moje matka. Tetování a piercingy si totiž spojuje s drogami, alkoholem, nechráněným sexem a pohlavními chorobami.

Mám takový zvláštní pocit...takový pocit jako: "Něco ve mně roste." Ne, není to vetřelec, ale nejspíš jsem těhotná. Přemýšlím a přemítám, zda je to správné a zda to vůbec chci. Nejspíš ano. Nejspíš? Chci. Nevím ale, zda to není chyba...a zda je to pravda. Ačkoli v poměru s množstvím sexu, který jsem provozovala, je to více než pravděpodobné. Mám se těšit? Skáču do tmy, aniž bych věděla, co v ní je. Jsem blázen.

Už mám zase hlad...
 


Komentáře

1 pavel pavel | Web | 20. června 2013 v 18:28 | Reagovat

Ani nevím co na to všechno napsat, ale to tetování, být tebou, bych si ještě rozmyslel.
Ostatně, jak jsem si všiml, ty máš ráda ty nenažrané pohledy, přiznej se.
Bude po korzetu, ale doufám, že mne pozveš na křtiny. :D

2 Clare Clare | Web | 20. června 2013 v 18:51 | Reagovat

[1]: Nad kérkou přemýšlím už dost dlouho, nemám co si rozmýšlet. Jistěže mám ráda ty pohledy..ale na druhou stranu je to docela nepříjemné.
Křtiny? Do kostela mě nedostaneš, moje dítě bude Satan, to by nevyšlo.. :D

3 pavel pavel | Web | 21. června 2013 v 0:25 | Reagovat

[2]: Tak aspoň na to satanovo zasvěcení. :D

4 Rabe Rabe | Web | 23. června 2013 v 12:00 | Reagovat

o tetování jsem hodně dlouho přemýšlela ale nakonec jsem to zavrhla

5 Vicc Vicc | Web | 14. července 2013 v 14:45 | Reagovat

Ach Clare, má přítelkyně. Ráda tě 'vidím zase živou' :)
Je to dlouho, co jsem se ozvala a tak o sobě dávám vědět, že já a můj blog zase žijeme :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama