Prosinec 2012

Brzy už bude konec

30. prosince 2012 v 20:20 | Clare |  Creative corner
Ačkoli jsem napsala, že končím, snad bych mohla udělat občas nějakou výjimku a něco malého spáchat. Napoprvé mne zlákala iluze. Proto má mysl splodila tento kratičký příběh.


"Kevereth...Kevereth...nemusíš se ničeho bát, jsme tu stále s tebou, po tvém boku, ve tvé hlavě, sledujeme tě," zněl mi tichý šepot stále hlavou. Nemohla jsem si dovolit mít snad jedinou svobodnou myšlenku ve své mysli. Vlastně...skutečnost je taková, že svoboda není. Nikdo netuší, co to slovo vlastně znamená. To slovo neexistuje. Tolik hlasů. Stále mi hlavou znělo tolik hlasů, že přehlušily mé myšlenky. Člověk nemusí myslet, stačí, když pracuje pro skupinu. To je vše, co se od něj vyžaduje. To je jediné, co smí.

Sbohem a šáteček

1. prosince 2012 v 9:25 | Clare
Po komerční přestávce se k vám konečně vracím.Vracím se ale jen z jednoho prostičkého důvodu. Již nejspíš nepřijdu. Nikdy bych s nedokázala přiznat, že by mne snad takový konec snad napadl. Představovala jsem si samu sebe, jak ještě za nějakých deset let stále píšu nikým nepochopené články, byť by mi možná čtenářů přibylo. Jak se říká "Čas víno přináší."

Inu...tak takový je tedy konec. Budu si to pamatovat. Tak tedy sbohem a šáteček.