V kruhu

4. září 2012 v 22:35 | Clare |  Thoughts of mad
Jak se dívám, je tu mrtvo. Nejspíš je konečně načase si přiznat, že prostě na blog, ač ho z celého svého srdce miluji, nemám čas. Jsem šťastná kdykoli když se dostanu k psaní a po zveřejnění článku se mě zmocní takový zvláštní poklid a i přes množství věcí, které jsem vždy chtěla ještě připsat jsem se svými články poměrně spokojená. Mrzí mě, že se to má zrovna takhle, přecijen bloguji už déle než čtyři roky. Když se na to dívám takhle, je to velice dlouhá doba. Ničeho z toho však nelituji. Ještě ale nehodlám končit. Neutíkám z boje.


Stále nemohu až tak úplně uvěřit, že už jsem plnoletá. Stále so připadám, jako bych ještě nemohla legálně pít, legálně a bez právního povolení od rodičů zakládat rodinu, vdát se... A také stále nemohu uvěřit tommu, že jsem šťastná a spokojená ve vztahu, který mne naplňuje.--po jisté duševní stránce. Cítím zvláštní poklid...pokud se ovšem nedostaví domů společensky unaven, nechová se jako hulvát a nesahá tam, kam by zrovna nemusel...

Cítím lehký nádech strachu a paniky ve zdech školy. Zatím se ten pocit sice mísí s vůní novoty, jak do prázdných stěn přišli noví lidé, ale ten se pomalu ale jistě začíná rozplývat. Pak zůstane jen ten nepomíjivý pocit stísněnosti a strachu z nadcházejícího a neznámého, který nikdo jiný než my, maturanti, cítit jednoduše a naprosto pochopitelně nemůže. Připadám si, jako by mě to izolovalo od zbytku školy takovou lehkou slizkou pavučinkou, do které se přilepíte, když se chcete spřátelit s někým novým. Na škole je pár nových velmi přitažlivých slečen, které se oblékají do černé. Některé se dokonce tváří lehce goticky, ale kdo ví, co se z nich nakonec vyklube, jak si je ta škola přetvoří k obrazu svému..

Než dosáhnu cíle, ke kterému se snažím dostat již čtvrtým rokem, musím ještě mnohé vykonati. V překladu to znamená, že než se dostanu k maturitě, musím se ještě mnoho učit, abych ji udělala. Zatím z toho nemám obavy. Zatím mi celá maturita přijde jako špatný vtip, nebo možná jako velký test na konci školního roku. Větší, než jaké jsem kdy zažila, to nepopírám. Domnívám se, že mi to všechno dojde, až budu mít úspěšně odmaturováno. Na to si ale musím ještě počkat.

*Pohybuje se v podivné mlhavé záři, ve které nevidí na dne dopředu, jen poslušně následuje pokyny*
 


Komentáře

1 pavel pavel | Web | 4. září 2012 v 23:50 | Reagovat

Je to tvůj život, ale jen se podivuji nad tvojí spokojeností ve vztahu s pivním opilcem. :D

2 Clare Clare | Web | 12. září 2012 v 14:36 | Reagovat

[1]: Ty naprosto dementní imbecile. Myslíš si, že jedna jediná fotka z člověka udělá, jak ty sám říkáš, "pivního opilce?" Zkus se taky třeba zamyslet sám nad sebou a nad tím, co ti z huby vyleze...pokud to pro tebe ovšem není příliš namáhavé..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama