Suspenzory neberte, ona jenom kouše.

14. září 2012 v 10:25 | Clare |  Thoughts of mad
Navzdory rannímu vstávání postupně zjišťuji, že mě to v tom našem ústavu (čti škole) znovu začíná celkem bavit. Sice záleží na tom, co máme za hodiny, ale i tak...baví mě to...zatím. Noví lidé jsou tu ryze podivní. Nejnovější skupinka gayů-"polonávrhářů," kteří si myslí, že změní svět svými idejemi a nápady a naprosto je nenapadá, že se o ně nikdy nikdo zajímat nebude. Je to ode mne kruté, ale je to tak. Lidé se oblékají konzervavtivně, jako zbytek stáda na vlas stejně. Nežádají extravaganci, tak co tu probůh děláte?

*zdá se býti lehce rozladěná a nesvá...to se snad spraví*


Je pátek. Téměř víkend. Mám hlad a už teď mi připadá, že toho velmi mnoho nestíhám. Myšleno velmi mnoho do školy. Ještě k tomu mi nešije stroj. Nejspíš si budu hrát na elektrikáře, nebo někoho takového.

* ... *

Společně popíjená Coca Cola z lidí neudělá nejlepší přátele. Opravdu by nám nedošlo, že nedělní vydání vychází v neděli. Milku nedělá fialová kráva a už vůbec není ze 100% mléka. Čokoláda už teď opravdu není (ta) pravá a tolik kakaa jako v té reklamě v ní nikdy nebude. Kinder čokoláda nepatří k nejlepším chvílím našeho dětství...tak co je to sakra za bobosti? Proč se takhle omamují lidé pochybnými reklamními spoty, které je mají jen nalákat ke koupi extra o korunu zlevněných naprosto nechutných oplatek, podivně vyhlížejícího masa, shnilé zeleniny, otlučených jablek a rozpékaného pečiva..? Kde to sakra žijeme?
Jsem fascinována, neboť za dobu vysílání reklam jsem si stačila postavit vodu na čaj, dojít si na záchod, umýt ruce, sníst polovinu salátu, zalít si čaj a dojíst si ten salát. Ještě štěstí, že to nebyly reklamy mezi filmy, ale 'jen' ve filmu, neboť je to časově kratší než mezi dvěma pořady...někdy i o dvě minuty.
Svět je jedna velká parodie parodie jiné parodie na parodii utopického myšlení nějakých vyšších sil.
* "Je tu nějak přeparodiováno.." *
 


Komentáře

1 Angel Darkwood Angel Darkwood | Web | 11. října 2012 v 15:12 | Reagovat

Na molech ale extravagantní kousky stále jsou, sice si to málokdo oblékne, ale tak co.
Jo, při reklamách v TV se člověk někdy stihne už i vysprchovat.

2 the-unknown-word the-unknown-word | E-mail | 8. listopadu 2012 v 1:14 | Reagovat

Jo je to šílené, ten dnešní svět..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama