Srpen 2012

Prague Pride Parade 2012

19. srpna 2012 v 16:34 | Clare |  Happened
Jaký je váš postoj k homosexuálům? Bylo by docela smutné, kdybyste se jich nějak štítili nebo něco podobného, neboť by to mohlo být jako kdybyste se štítili třeba vaší babičky... Oni jsou také normálními lidmi, tak se podle toho začněte chovat.

Již od včerejšího rána jsem se začala připravovat na to, že budu celý den ve vedru chodit na slunci až do odpoledne. Ani to mi ale nezabránilo od černé barvy, která mne tak trochu charakterizuje. Sice to byl den barev, ale na tom nesejde. Nejteplejším dnem v roce se zřejmě isprovalo i počasí, neboť byl neskutečný pařák. Nedostatek stínu jsem řešila svým malým paraplíčkem. Snad proto si mě tam ti lidé fotili s takovým nadšením...


- doplňte dle potřeby -

14. srpna 2012 v 11:11 | Clare |  Thoughts of mad
Skutečnost, že děsím malé děti, respektive malé růžolící nymfičky, je vskutku poutavá, ale naprosto očekávatelná. KKdy se přecijen stane, že ve svém růžovém roztomilém světě plném bílých hebkých králíčků s dlouhou srstí potkají nějakou černou sůvu jako jsem já? Mnoha dětem se to nestává. Proč by také ano?

Má mysl se toulá v podivných sférách a je to na mě trochu znát. Nemám tušení, co to mohlo odstartovat a nehodlám se nikomu svěřovat, jaké ty sféry jsou...jen je to velmi zvláštní.


Prague Gothic Treffen

6. srpna 2012 v 0:54 | Clare |  Happened
Prague Gothic Treffen. Spousta lidí vlastně vůbec neví, co že to vlastně je a znamená. Pokorně se přiznávám, že ani já jsem do sobotního večera až tak docela netušila. Hlavní však je, že jsem se poprvé ve svém životě odhodlala tam jít a patřičně se "rozkoukat" v prostředí gothické subkultury a jejích příznivců, neboť je to místo, ve kterém jednou budou vyrůstat mé děti, neboť co se v mládí naučíš, k stáru jako bys našel...

*Vskutku zvláštní pomyšlení...děti? Co se to se mnou děje?*

Nevermind...