Trochu teplejší

18. července 2012 v 0:33 | Clare |  Thoughts of mad
Včera k večeru...lépe řečeno v noci...mi nedaly spát myšlenky smísené se vzpomínkami. Na povrch se prodraly velmi rychle, až jsem se divila, co se to s mou hlavou...a srdcem děje. Jsem šťastná. Šťastná tak, jak nyní žiji a cítím se (a podle Riwy i vypadám) spokojeně, tak v tom případě nechápu, proč jsem se tedy tak cítila..


Nikdy jsem si k Ní nic nezkusila, protože vím, že si to nepřála...alespoň mi to tak napsala. Možná, že teď toho lituji...lituji svho rozhodnutí, ale udělala jsem ho z lásky k Ní. Nečekám nic, pochopení ani politování. Jednoduše řečeno jsem konečně připravená o tom mluvit..
Ve skutečnosti to začalo velkým zklamáním ze vztahu s jinou dívkou, do kterého jsem vkládala mnohé. Ona mi byla podporou. Jistou přátelskou pomocí, snad aniž by si toho byla vědoma. Naprosto očekávatelné proto bylo, že má duše hledala někoho, u koho by našla porozumění, přátelství a snad i lásku. Dostalo se mi přátelství i malé trochy porozumění, avšak lásky nikoli. Ublížený člověk bije na všechny strany, dokud se sám zoufalstvím či únavou nezhroutí...alespoň u mě tomu tak je...a také bylo. Nemohla jsem se zachovat jinak než jsem se chovala, ale i tak mne stále mrzí, jak to všechno skončilo...

Pomalu ale jistě mi 'dochází,' že mi schází ženské objetí, dotek...polibek. Jsem skutečně šťastná za svého přítele. Za to, co pro mne dělá a co pro mne znamená, nicméně chápu, proč to cítím právě takhle. měř básnicky řečeno, "Jsem trochu teplejší." Je to má součást a kdokoli by proti tomu měl jakékoli výhrady, je to jen a jeho hloupost, že to nedokáže akceptovat. Jsem na svou orientaci hrdá. Příliš hrdá než abych se ponižovala před těmi, co mne osočují za přátelský polibek s překrásnou dívkou, kterou mám velmi ráda, a dělají, jací jsou strašliví mravokárci. Chlapům by se stejně postavil a ve většině žen je zakořeněna bisexualita, jen si to nedokáží (nebo snad nechtějí) přiznat, neboť je to pro ně něco nového a spousta lidí se neznámého velmi bojí...

Je to zvláštně bolestivé přemítat o tom všem právě teď..

*v televizi umírají samurajové..*

 


Komentáře

1 pavel pavel | Web | 20. července 2012 v 23:09 | Reagovat

Nevidím na tom nic špatného, naopak je to fajn, že se cítíš v obou případech šťastně. Myslím, že jsme to tom i jednou mluvili, že každá orientace ti bude scházet.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama