Tentokráte o pornu..

6. července 2012 v 23:59 | Clare |  Happened
Jen co se dostanu do Prahy, znovu nemám na nic čas. Chodím do 'práce' (vlastně je to jen pouhá přátelská výpomoc - za kterou ale dostanu pár úžasných autorských výrobků) k Riwě a vracím se 'domů' poměrně pozdě na to, abych něco ještě dělala. Ještě k tomu je poměrně zvláštní psát články místo toho, abych se věnovala svému příteli. Není snad?


Při čekání, až se vrátí z práce poslouchám svou oblíbenou hudbu a samozřejmě se mu hrabu v počítači, to bych jinak ani nebyla já. Až na pár fotek s bývalou přítelkyní jsem nenašla díky bohu nic...ale ještě jsem s prověřováním samozřejmě neskončila. Nu což...říkal, že můžu. Jenže on toho napovídá - uvedu příklad.

"Miláčku, já ale nemám potřebu dívat se na porno...ale kdybys chtěla, můžeme se podívat spolu, klidně i na nějaké jenom se ženami..."

A naprosto nečekaně je jedna z nejnavštěvovanějších stránek stránka s pornem...evidentně má rád lolitky (jako já) a blondýny. * "No fuj" * No alespoň vím, jak jsem na tom...vkus na videa má hrozný, měla bych mu pustit nějaké co mám ráda já, aby viděl něco, na co se dá sledpoň dívat..

*přišel z práce...*

Zatímco se sprchoval, uklidnila jsem se, aby mé záchvaty smíchu nevypadaly tak strašně okatě, ale jen jako znak toho, že jsem šťastná, že je zase doma. Naštěstí mi uvěřil...no...kdyby ne, tak bych mu jednoduše našla videa, na která se díval a řekla mu na ně svůj názor...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama