Nadvláda

16. července 2012 v 18:41 | Clare |  Thoughts of mad
Nemohu téměř uvěřit tomu, že k mé 'dospělosti' mi zbývá už jen necelých osm dní. Vždyť jsem před chvílí slavila svůj 'občankový věk,' neboli patnáctiny. Je to strašně zvláštní a děsivé, jak ten čas rychle plyne, aniž by bral ohledy na naše přání, prosby, věk, podobu a samozřejmě i zdraví. Vládne nad námi, jsme jeho věrní sluhové a služebníci boží. (Nebojte se, nezaala jsem bláznt...ale tak nějak se mi to tam hodilo..)


The Sisters of Mercy - Dominon


Čím déle jsou prázdnny, tím déle mám jakýsi pocit, že nic nestíhám a to mi docela drásá duši. Horší to bude ale ke konci srpna, neboť to se zblázním dočista, když nemám přečteno to, co jsem chtěla stihnout do konce prázdnin...a když to mám přečtené, nemám ta díla zapsaná ve čtenářském deníku, to je celý můj problém. Naprosto nikoho to nezajímá, to je mi naprosto jasné, ale to já tu mám ten pocit, že to musím napsat. Evdentně očekávám něco jako povzbuzení...nebo politování, toť otázka.

Mého těla se zmocnil podivný chlad...asi to bude tou zvýšenou teplotou, díky které mám od svého přítele zakázané všechny činnosti, při kterých bych nebyla v posteli, zachumlaná do tisíců vrstev a nadopovaná paralenem. To znamená, že bych nesměla ani psát, neboť musím mít samozřejmě přikryté i ruce.

* "A on ví, jak moc to nenávidím, neboť mě to neskonale omezuje" *

Takže jsem se na jeho nařízení vykašlala, jen co odešel do práce. Otevřela jsem si okno, pustila si Addamsovu rodinu (ještě na mne čeká druhý díl) a dělám tu *slušně řečeno* voloviny..

Ačkoli jsem znovu celý den krom snídaně do svého žaludku nic nevpravila, nepociťuji žádnou potřebu jíst,...to budu zase ve škole umírat. Zničím si metabolismus, pokud se mi to už nepodařilo, a zemřu velmi mladá...možná po prvním porodu...nebo snad raději při něm..

* "Ne, nejsem těhotná...jen myslím hodně dopředu.." *

Asi bych s měla jít něco ulovit..

*17:46 - šla vařit*

*18:22 - vrátila se s plným bříškem*

Jak zázračně působí teplé jídlo na mé tělo...lépe řečeno na teplotu mého těla. Již nemám ruce ledové jako smrt... * "Promiň smrti, já se napravím" * Teď na mne pro změnu dolehla lehčí únava...jak já to nachlazení nenávidím.

"Můžeš si za to sama, nemělas dvakrát zmoknout a prochladnout..."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama