Červenec 2012

Adult

26. července 2012 v 14:27 | Clare |  Thoughts of mad
Tak tedy dospělá. Člověk, ač je mu naprosto jasn, že bude vše stejné, by si představoval, že se něco, cokoli, změní. Dostala jsem spoustu krásných darů, ale stále to nebylo takové. Očekávala jsem něco...víc. Přecijen když už slavíte své "nejdůležitější" narozeniny se svým přítelem, nemá to být 'jen' romantická večeře. Zním neuvěřitelně nevděčně, já vím, ale já to tak jednoduše cítila. Už mi to tak nepřijde. Věděla jsem, že se nic nezmění. Vždyť je to jen další rok...a za dalších pár let budu počítat, kolik vrásek se mi stačilo udělat. To, že si deformuji své tělo mi zjevně nestačí..

* "Ale hlavní na tom je, že to miluji..." *


Trochu teplejší

18. července 2012 v 0:33 | Clare |  Thoughts of mad
Včera k večeru...lépe řečeno v noci...mi nedaly spát myšlenky smísené se vzpomínkami. Na povrch se prodraly velmi rychle, až jsem se divila, co se to s mou hlavou...a srdcem děje. Jsem šťastná. Šťastná tak, jak nyní žiji a cítím se (a podle Riwy i vypadám) spokojeně, tak v tom případě nechápu, proč jsem se tedy tak cítila..


České Švýcarsko

16. července 2012 v 21:29 | Clare |  Happened
Vyrazit s přítelem na víkend na chatu není jen tak. Při čtvrtečním balení se to zdálo téměř jako nadlidský úkol, nicméně vše dopadlo v pořádku. Naprosto neočekávatelně jsem měla méně věcí než on...respektive menší zavazadlo, omlouvá ho ale fakt, že s sebou vzal celé balení hry Carcassone.. Nicméně to v pátek ráno nebylo nijak důležité. Mnohem větší váhu měla skutečnost, že jsem měla být oficiálně představena jeho mamince a měla jsem na uklidnění jen dvě hodiny a to ještě ke všemu jakožto cestu v autobusu, přičemž se mi z dlouhých cest dělá lehce nevolno...ale to on přeci vědět nemusí...


Nadvláda

16. července 2012 v 18:41 | Clare |  Thoughts of mad
Nemohu téměř uvěřit tomu, že k mé 'dospělosti' mi zbývá už jen necelých osm dní. Vždyť jsem před chvílí slavila svůj 'občankový věk,' neboli patnáctiny. Je to strašně zvláštní a děsivé, jak ten čas rychle plyne, aniž by bral ohledy na naše přání, prosby, věk, podobu a samozřejmě i zdraví. Vládne nad námi, jsme jeho věrní sluhové a služebníci boží. (Nebojte se, nezaala jsem bláznt...ale tak nějak se mi to tam hodilo..)


The Sisters of Mercy - Dominon


Tentokráte o pornu..

6. července 2012 v 23:59 | Clare |  Happened
Jen co se dostanu do Prahy, znovu nemám na nic čas. Chodím do 'práce' (vlastně je to jen pouhá přátelská výpomoc - za kterou ale dostanu pár úžasných autorských výrobků) k Riwě a vracím se 'domů' poměrně pozdě na to, abych něco ještě dělala. Ještě k tomu je poměrně zvláštní psát články místo toho, abych se věnovala svému příteli. Není snad?