Píšu píšu písmenko...

21. června 2012 v 11:09 | Clare |  Happened
Poslední dobou je znát, že nemám příliš mnoho času. Zavalení pracemi je ke konci roku opravdu fascinující a nepříliš milé, abych pravdu řekla. Nicméně dnes dvě hodiny před polednem se uzavíraly, takže jsem (snad) za vodou. Zajímalo by mne ale, co mám z matematiky, neboť jestli dostanu neklasifikaci, tak budu s jistotou opakovat ročík...matika je mor.

Sfoukávám prach z blogu a zavazuji se, že napíšu článek alespoň dvakráte do týdne, aby se neřeklo, že nic nepíšu a jsem líná... Výmluva, že nemám čas se nedá používat moc dlouho, když na to přijde...


Zdá se mi, že jsem poslední dobou velmi šťastná...počkat...mně se to ani nezdá. To se mi nestalo už velmi dlouho. Jsem spokojená se svým dosavadním životem, svou postavou, svými vlasy a líbí se mi mé oči. Nechci znít jako narcis, ale je to dobrý začátek a skvělý postup ke znovuzískání mého starého sebevědomí, které mi bylo poslední rok lehce a neúmyslně sráženo. Nicméně..asi jsem plesnivá, nebo mám prašivinu, když si ode mne odsedají lidé (dobře...jeden člověk), opouští své tři roky hájené místo, aby si přisedli ke člověku, o kterém téměř celé ty tři roky prohlašovali, že je naprosto nesnesitelný. Ale asi vím, proč se tohle děje...mně přeci nemůže nikdo věřit ani nos mezi očima, to je přeci logické, ne? Jsem totiž strááášlivě prolhaná a vymýšlím si věci, které ostatní zraňují * "asi mě to baví" * a nikdo je nechápe. Taková jsem já. Nikdo se ale nesnaží vžít do mé situace, takže až se ty všechny klepy (a stupidní otázky) zase pěkně utiší, přijde další školní rok a budou tu znovu a to zase zraňuje mě. Člověk by řekl, že to pro ostatní lidi přestane být zajímavé bavit se stále o tom samém, jenže ty slídivé pohledy tu stále jsou...nebo jsem paranoidní, myslete si co chcete.

* Mate ji, že na začátku odstavce psala, jak je šťastná a teď tohle...argh...ale stále je šťastná *

Včera večer mi napsala Riwaa. ylo to pro mne velice překvapující a...proboha...napsala mi Riwaa! Ehm...*uklidňuje se*...ptala se, zda bych příští měsíc neměla čas a vypomohla jí. *"Samozřejmě že mám čas...na tebe Riw vždycky"* I kdybych jí měla jenom vařit kafe, budu mít čas. Jsem z toho ještě teď naprosto vypleskaná a skáču dva metry do vzduchu a i přes svou včerejší únavu jsem měla velké boje se spánkem...on ne a ne přijít.

* "A když konečně přišel, zdálo se mi o vlastní menstruaci..." *
 


Komentáře

1 pavel pavel | Web | 21. června 2012 v 11:48 | Reagovat

To by ten sen taky mohl znamenat že nepřijde. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama