Červen 2012

O smrtinách a dalších hloupostech

29. června 2012 v 16:12 | Clare |  Thoughts of mad
Poznámka: rozepsáno ve čtvrtek odpoledne

Je poslední týden školy a my jsme v ní zavření do jedné hodiny odolední. Co je to za spravedlnost, když pak od své spolubydlící slyším, že sice odešla na osmou hodinu do školy, ale byla zpět na intru o dvě hodiny později. Přijde mi to lehce potupující a...ech. Slušně řečeno na nic.


Zmatené myšlenky

24. června 2012 v 16:14 | Clare |  Thoughts of mad
Jak je možné, že jakoukoli třešeň si vezmu, je v ní neplatící nájemník...už jsem se dokonce naučila je nejprve pracně rozloupnout a zkontrolovat. Proč, když ještě včera byly všechny v pořádku..? Asi mi tu něco nedochází...nebo mají ti příživníci rychlé (mini)nožičky a přelézají z jedné do druhé rychleji, než by si kdo myslel..

*Dnes jednoho červa dokonce pozorovala při tvoření nového příbytku v další třešni...*


Píšu píšu písmenko...

21. června 2012 v 11:09 | Clare |  Happened
Poslední dobou je znát, že nemám příliš mnoho času. Zavalení pracemi je ke konci roku opravdu fascinující a nepříliš milé, abych pravdu řekla. Nicméně dnes dvě hodiny před polednem se uzavíraly, takže jsem (snad) za vodou. Zajímalo by mne ale, co mám z matematiky, neboť jestli dostanu neklasifikaci, tak budu s jistotou opakovat ročík...matika je mor.

Sfoukávám prach z blogu a zavazuji se, že napíšu článek alespoň dvakráte do týdne, aby se neřeklo, že nic nepíšu a jsem líná... Výmluva, že nemám čas se nedá používat moc dlouho, když na to přijde...


Ohlédnutí

3. června 2012 v 15:29 | Clare |  Happened
Za dva týdny, co jsem tu nebyla blog zapadal pěknou vrstvou prachu a jak to tak vypadá i sazí a snad i sutě. Začala jsem přemýšlet nad novějším kabátem...něco, co by se hodilo k mému momentálnímu smýšlení a co by zahrnovalo rudou nebo možná spíše zelenou barvu a černé vlasy...takže Severus? Ne..berme to racionálně... Asi něco provedu...ale je otázka, jak to bude vypadat...

Pokusím se popsat dny, jak šly za sebou...jediné, co vím je, že to byly úžasné dva týdny a očekávám, že nadcházející víkend nebude nijak odlišný. Vše je ale zatím jen ve hvězdách...

Neděle 20. 5.
Ten den jsem vstávala velice brzy. Byla jsem totiž pevně rozhodnuta, že půjdu na bohoslužbu. Ta začínala v devět hodin. Vzhledem k tomu, že jsem ihned po tom měla namířeno do Prahy...a jít fandit česku na Staromák, výjimečně jsem si nebrala sukni a korzet, ale nechala jsem svému tělu volnost a pro změnu si vzala tu podivnou nepohodlnou věc se dvěma nohavicemi nazývanou kalhotami. Člověk by neuvěřil, jak jsou sukně pohodlné, když je nosíte každý den a prakticky si odvyknete od kalhot.

Kterak jsem na praxi u Riwy Nerony byla

2. června 2012 v 22:39 | Clare |  Happened
Je to již převelice dlouho, co jsem napsala cokoli smysluplně se tvářící. Je to způsobeno skutečností, že jsem díky dvoutýdenním praxím mimo školu neměla ani kratičký přístup na internet.

*teď malinko mlží, neboť měla dost času sdělit Snílkům, jak moc rozmrzelá je, když jí nechodí nová díla do TT*

Nicméně Za ty dva týdny se toho událo tolik, že si vše snad ani nepamatuji, avšak se budu snažit přiblížit vám, jak skvělou praxi jsem prožila...a jak moc je mi líto, že se už nebude opakovat..