Hrůza

14. května 2012 v 12:49 | Clare |  Thoughts of mad
Občas přemýšlím, kde se ten čas bere a kam to ksakru utíká. To je jako nějaký podivný koloběh, kterému nikdo nerozumí, ale všichni v něm žijí. Nenávidím ty kruté ruce času, které vám vše po kouskách kradou, až vám zbyde jen prázdný koš, který byl dříve pln nejroztodivnějších věcí.


Mám takovou podivnou až téměř panickou hrůzu. Jímá mě vždy při prohození jednoduchého "fajn" nebo pouhého zabručení. Naprosto nemám tušení, čím to je, ale je to dost nanic. Symptomy jsem začala "pociťovat" již asi před třemi-čtyřmi dny. Pravdou sice je, že jsem poslední dobou celkem zděšená, ale že z jednoho slova? To je až příliš zvláštní...

Po propitém pátku mi není příliš dobře...tedy doufám, že za to může jen ten alkohol, neboť jinak netuším, co by to mohlo být. Neopila jsem se natolik, aby si se mnou mohli všichni dělat, co se jim zachtělo, to v žádném případě, jen si něktedé podrobnosti nepamatuji. To je ale normální. Naprosto přesně si ale vzpomínám, co všechno jsme dělali...inu..nebyla to zrovna nejcudnější zábava a nejsem na to příliš pyšná, ale stálo to za to...kind of.

Déle než dva týdny mám v hlavě větu: "What you up to?" a musím myslet na člověka, jenž mi ji napsal. Je to zvláštní. Jsem Vampire Lady...a taky ráda, že je v Anglii, jinak bych už měla rozdrásané hrdlo...a byla upír.

*byla jí nabídnuta i krev*

Mám stálé nutkání psát měkké i jen velké, neboť už jsem si tak zvykla na užívání angličtiny, až to snad není ani normální.

*má panickou hrůzu i z tohoto "přátelství" a vůbec, ale vůbec se jí to nelíbí...doufá, že se nikdy nesetkají, neboť by to pro ni dopadlo velmi bledě...*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama