Květen 2012

Hrůza

14. května 2012 v 12:49 | Clare |  Thoughts of mad
Občas přemýšlím, kde se ten čas bere a kam to ksakru utíká. To je jako nějaký podivný koloběh, kterému nikdo nerozumí, ale všichni v něm žijí. Nenávidím ty kruté ruce času, které vám vše po kouskách kradou, až vám zbyde jen prázdný koš, který byl dříve pln nejroztodivnějších věcí.


Dear diary..

7. května 2012 v 20:56 | Clare |  Happened
Již dlouho tu nic nepřibylo. Člověk (já), ač má času mraky, když je doma, stejněten článek nenapíše, i kdyby mu za to platili...no..to bych možná i psala, ale...kdo ví? Vzhledem k mé neschopnosti budu muset celý týden (pokud to byl týden) sepsat do více či méně deníčkové podoby. Podržte se, vážení, ke konci týdne je pár velmi...ehm...zajímavých momentů, jimiž jsem se smála i když jsem je prožívala.


Svátek muckajících se párů

1. května 2012 v 21:20 | Clare |  Thoughts of mad
Trčet někde v horku pod stromem a nechat se "olizovat" někým, koho znáte jen pár týdnů, někdy jen dnů a mnohdy nedej Bože i pouhých hodin. Vyměňovat si bacily, afty, mononukleózu a tak celkově tělesné tekutiny, které mnohým nešikovným, nezběhlým či nesehraným mohou téci z dutin ústních. Vskutku jsem nepochopila, co to má za význam vyrazit jeden den v roce "do přírody" (překl.: pod kvetoucí strom), chvilku se tam cicmat a pak zase zalézt do úkrytu domova.V tom horším případě se na cestě domů jen urve nějaká ta větev a je to. Pak se stejně vyhodí, byl by z toho jen bordel.


Emma Conquest - Confide In Me