Trochu tragické hudby nikdy neškodí..

5. dubna 2012 v 23:51 | Clare |  Happened
Poslední dobou..ehm...od středečního odpolene...využívám jen minimum elektrické energie, která nám jest z hůry dána. Je to tím, že kdybych zapla televizi nebo počítač, nic do školy neudělám. To mi ale nijak nezabraňuje vzít si do rukou knihu a dát si sluchátka do uší. Proto to dopadá tak, že z celkového počtu dvaceti (!) listů, nevyjímaje tabulky, jich mám pouhých devět (a jednu tabulku nemohu najít).

* "Love this song" *Přemýšlela jsem, kde se bere ta znovuzrozená posedlost Titanicem. Došlo mi, že se film vlastně zpracoval do formátu 3D a je nyní znovu v kinech. Z čistě studijních důvodů jsem se na ten film podívala. Chtěla jsem si do paměti uložit kostýmy, neboť to měla být ještě doba secese. Sice celkem pozdní, ale stále ano. Po této stránce jsem byla poněkud zklamaná, neboť to vlastně téměř všechno byly jen klasické šaty s trochou kamínků, flitrů nebo cetek, čas od času se tam zjevilo i peří. Oproti tomu byly naprosto úžasné klobouky a kostýmek Rose, když nastupovala na loď, byl jeden z nejlepších oděvů za celý film vůbec. Ale vyhnula bych se označení filmu jako tragédie, neboť jsem se u toho smála, až jsem nemohla popadnout dech. Například:

(Jack připoutaný k nějakým - dost silným - trubkám, Rose jde pro pomoc)
Rose: "Hned se vrátím."
Jack: "Počkám tady."
(Rose odejde a po nějakém tom bloudění - to si režisér nemohl odpustit - se vrátí se sekerou)
Jack: "Zkus si to nejdřív tamhle."
(Rose se zasekne do dveří skříně)
Jack: "Skvěle..teď se zkus trefit do stejného místa."
(a Rose se strefí asi půl metru vedle)
Jack: "Dobře, to půjde."

Nesmáli byste se tomu? Jistě..jde tu o to tolik protahované napětí, ale co je napětí oproti téhle komedii..?

No..necháme toho. Spravila jsem si ostatně chuť na filmu Brokeback mountain (Zkrocená hora) a notně si u toho poplakala, když Jack Twist zemřel a Ennis vypadal tak...však víte.
Dnes jsem se objednala k zubařce. Bylo to s hodně velkým sebezapřením, ale nebyla jsem tam už...no...dlouho. Ale nevadí, sestřička byla ochotná a napsala mě do seznamu pacientů na pondělí 16. 4. a očekávají můj příchod v 9:15 ráno. Doufám, že to nebude na dlouho a do školy to stihnu včas.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama