Proč mám takový zvláštní pocit?

13. dubna 2012 v 23:46 | Clare |  Happened
Stávají se mi velmi nezvyklé věci. Podivné, ale přesto poměrně příjemné a...zvláštní. Zdávají se mi divné sny a mám z nich celkem obavy. Po celkem dlouhé době mám znovu takový zvláštní pocit. Jako kdybych měla něco, co...ani vlastně nevím, jak to popsat. Jen mám pocit, že je vše tak, jak jsem si vždy přála. Alespoň zdánlivě to tak vypadá, není-li to tak skutečně a já jsem šťastná...


Asi tuším, z čeho pramení mé sny o těhotenství...podotýkám vlastním těhotenství. Inu..zaprvé mi snář říká, že těhotenství je dobré znamení, úleva nebo přátelství a být těhotná je prý vysvětlováno jako: námaha, nový přírůstek do rodiny nebo splněné přání. Vlastně by vše mohlo souhlasit. ehm..vlastně jen ty poslední body z obou výkladů. Netuším, jestli bude nový přírůstek...maximálně v podobě nějakého nového mazlíčka, ale o tom dost pochybuji.

Povedlo se mi potkat velmi zvláštního člověka. Celý v černém s naprosto stejnými vlasy a nosem, tmavé oči se dívaly tak lhostejně... Ano. Potkala jsem v Praze reálného člověka, který vypadal jako Severus Snape (ovšem ne s podobou Alana Rickmana, nýbrž Severuse, jakého jsem si představovala vždy při čtení knih o HP). Naprosto racionálně jsem potkala jen naprosto normálního muže poslouchajícího metal, nebo goth hudbu, dokonce to vypadalo, že měl i steelky, ale přes ten k zemi dlouhý propínací (na knoflíky) kabát to skutečně nebylo vidět, a to mne nijak nepřesvědčuje, že to nebylo Jeho vtělení... Byl tak...přesný. Shlédl mne jediným pohledem a se sarkastickým úšklebkem pokračoval ve své cestě, zatímco já jsem se naprosto zkoprnělá otočila za tímto zjevením...

Ve čtvrtek byl docela dlouhý den. Ani ne dlouhý z důvodu školních povinností, ale spíše díky tomu počasí. Sice miluji déšť, ale když mi nateče do bot a třikrát zmoknu, už to není takové, chápete. I přes to jsem svolila sejít se se sestrou a doručit jí kabát a sukni. Sice jsme se hodnou chvíli hledaly, ale hlavní je, že jsme se našly. Vzhledem k tomu nečasu venku jsme si sedly do komerčního řetězce McDonald. Pach přepáleného oleje po chvíli ani není cítit...po té chvíli, kdy to váš nos jednoduše přestane vnímat. Seděly jsme proti sobě a najednou si vedle mě sedl nějaký muž. "Proč mám takový zvláštní pocit?" poznamenala jsem na sestřinu adresu a otočila se k tomu muži. Ozvalo se "Nice to meet you," s poměrně nezvyklým přízvukem. Za mnou stála banda jeho kamarádek (alespoň doufám, že to byly jen kamarádky) a štěbetaly si mezi sebou. Ten (jak jsem později zjistila) celkem ukecaný Ital si se mnou začal povídat. Mimo jiné z něj vypadlo, že se mu líbí můj styl oblékání. * "Aneb co udělá jeden korzet a pár (metrů) krajek..." * Celou tu dobu, co se se mnou svou podivnou angličtinou snažil nějak dorozumět se mi má sestra samozřejmě smála. Nakonec se se mnou i vyfotil a pak už konečně vypadli. Za asi deset (?) minut ze mě vypáčil, kde bydlím, kde nakupuji, jak se jmenuji, jak se mám, kolik mi je, jestli mám facebook a jak se řekne pár slov v češtině. Chtěli nejdřív "bad words," ale já je přece nebudu učit, jak se řekne motherfucker v češtině...ehm...jak se řekne motherfucker v češtině? Seriously..

Rozhodla jsem se, že si přes víkend zhotovím nový korzet. už na něj mám všechny potřebné věci a vím, jak bude vypadat...respektive jak chci, aby vypadal. Těším se, jak dopadne. Doufám, že bude krásný, když už bude z toho krásného brokátu, do kterého jsem se tak zamilovala. Mám dobrou náladu, takže by měl vyjít skvěle...ehm...nebo alespoň nositelně. To záleží na úhlu pohledu. Nicméně když dopadne dobře, tak se nebudu ostýchat ho nosit i jako vrchní. Takže MUSÍ dopadnout dobře! Jsem šílená.

* "Za to může obnitka" *
- kdo neví, nepochopí
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama