Confused

23. dubna 2012 v 8:09 | Clare |  Happened
Jsem zmatená. Znamená tím, co vše se kolem mne děje, co nemohu pochopit. Nevím ani, zda chci vědět, co to všechno znamená. Proč se mi zdá, že je to všechno jedna velká přetvářka ve smyslu: "Hlavně ať se to nedozví"..? Někdy je vskutku dobré vědět, z čeho pramení co..ne snad? Mýlím se? Možná, že bych se raději mýlila. Myslila si, že je vše, jak má být...ale ono vskutku částečně je..proč ale jen částečně? Proč jsem já ta 'divná lesba'? Někdy chci být normální...


"Přestaň konečně, nikdo neumírá.."
Ale mohl by...třeba ty.
"Když zemřu/skočíš, ty/já taky"
No právě.

Jestli si vzpomínáte, psala jsem v pátek, že nebudu doma. Skutečně to vyšlo a já se svým otcem jela na Bitvu Libušín. Musím uznat, že se mi celá ta akce velmi zalíbila, takže pokud nebudu mít příští rok příliš práce s maturitou, pojedu znovu...ehm...pokud se tam dostanu. Sic oděvy gotiky nejsou mým šálkem čaje, poměrně dobře jsem se ztratila v davu. Stačil k tomu jen můj černý plášť s kapucí. Počasí se celkem vydařilo, začalo pršet až těsně po rekonstrukci bitvy a to jsme už raději otíkali domů. Spousta stánků a lidí, to by souhlasilo, ale nikde jsem nenarazila na živou hudbu. No nevadí, to se stává. Jednoduše nesehnali dost hudebníků...nebo kostýmů. Skvělý zážitek by, když nám sokolník předváděl své dravce. Létal dohromady se třemi lovci. Jako první bylo Káně Herrisovo. Nádherný pták. Téměř si sedlo na slop s elektrickým vedením...pak už by to byla možná tak hezká pečínka. Jako druhý nám byl představen obrovský Orel mám-pocit-že Skalní. S rozpětím něco kolem dvou metrů a pařáty, že jste se báli, že vám utrhne hlavu a dá si ji jako svačinku, když letěl těsně nad vámi. Nakonec byl král všech dravých ptáků, Sokol. Jak drobný ptáček (s porovnání s tím Orlem), ale přesto mu jeho velikost/malost nijak neubírá na kráse a mrštnosti, právě naopak. Téměř mu uletěl.

Pokud si na to o víkendu vzpomenu, podívám se na ten milion fotek a vyberu tak dvě, tři, které budou alespoň troch ucházející a možná je sem dám. Nic ale neslibuji.

* "What the hell is going on? What have I done?" *
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama