Spadnout z postele není tak fajn, jak to v televizi vypadá...

9. března 2012 v 23:47 | Clare |  Thoughts of mad

*...protože v televizi už neukazují tu bolest a krev.*

Hvězdy konejšivě svítí spolu se stále obrovským kotoučem měsíce poutníkům na cestu. Zdá se to býti poměrně patetickým pohledem..a vlastně i pomyšlením. Miluji ten pohled. Jemně zastřený měsíc značí, že by mělo zítra pršet. To nevadí..alespoň nebude taková nuda. Je krásné sedět na prahu domu pozorovat déšť. Čas od času napsat další slovo své nové povídky a užívat si ten úžasný pocit chladu, který leze pod sukně, i když na vás jen čas od času vítr odfoukne pár malých kapiček.


Jakýsi nový melancholický pocit mě nutí, abych znovu začala kreslit. Miluji to. Ostře ořezaná tužka jemně přejíždí po papíře a vytváří za sebou tenkou linku. V hlavě mi víří tolik různých obrazů a námětů..ale vím, že stejně nic nenakreslím..ačkoli..proč by ne? Mám to ráda. Tolik nových modelů a jednoduchých póz a fiktivních aktů, jež mne i nenakreslené, pouze v mé hlavě uložené, vzrušují, jako bych si na své 'model(k)y' mohla i ve skutečnosti sáhnout..

* "Ale notak..už nemusíš říkat, žes nakreslila samu sebe v obrovité posteli s mnoha polštáři obklopenou 'svými ženami'...to se přeci nehodí. *

Podivné překvapení, které přišlo kolem páté hodiny, totiž výpadek elektřiny mne velmi překvapil.. Ale přesně tohle jsem potřebovala. Bylo mi vskutku jedno, že nešla televize, počítač,nikde nic nesvítilo. Někde uvnitř jsem to vlastně uvítala. Bylo to takové zvláštní osvobození od moderního světa. Zapálila jsem si svíčku a poklidila si trochu v pokoji. Alespoň jsem si uklidila na stole a uschovala do skříně veškeré oblečení, co se jen tak válelo na zemi. Je zvláštní, co za poklady jsem nalezla.. Spousty komiksů a dokonce i jednu starou hru. Avšak speciální hru, jejíž princip bez vysvětlení mnozí lidé nepochopí..

* "Ach ano...letící šunka" *
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama