Nadšeně unavená...ale tak moc zase ne.

21. března 2012 v 8:14 | Clare |  Thoughts of mad
Ráda si prohlížím ty vtipné inzerce v novinách. Vždy mě totiž fascinuje, co všechno dokáží lidé napsat, aby vzbudili v ostatních zájem...i kdyby byl negativní. Na tom přeci nezáleží, hlavně, že o nich někdo ví.

* přemýšlí, o čem má začít psát.. *Lou Reed - Perfect Day


Zvláštní, jak na všechny působí vnější síly. Ať už v podobě bolestí hlavy nebo ´pouhé´ špatné nálady. Mám takový zvláštní pocit, že to není jen tak..spíš, že to nebyly ani ty erupce na slunci, ale něco s měsícem. Někdy teď by mělo být novolunní.

* hledá ten spropadený kalendář *

Tak je prý až zítra. To bude zase skvělá noc. Nevyspím se a ve čtvrtek (brzy) ráno mě ještě holky vzbudí, až budou vstávat. No žůžo labůžo..

Dostává se mi pozoruhodného pocitu. Jakoby soudržnost, ale podpořená o něco víc... Je to zvláštní. Bylo to tu vždy, ale zároveň nebylo. Cítím se...zvláštně...kromě té únavy je ve mně i jakýsi klid a pokoj, který mi dodává jen Ona. Je to krása..mám chuť se smát, když ji vidím a tančit, když mám vypadat normálně.

* rozvířily se jí myšlenky...lehce nebezpečně... Ačkoli...teď, když v nich má takový nepořádek bude jednodušší je slít do jednoho hrnku a nechat odstát... *

Včerejší den se stal malinkým zklamáním. Ani ne kvůli té lehké bolesti hlavy * mozek zřejmě v noci kalil až do rána * jako spíš kvůli mnou naprosto neplánované přednášce o Holocaustu. Naprosto ce mi tam nechtělo, ale co se dá dělat, když je to přikázáno? Ten přednášející to bral celkem originálně a poutavě, ale i přes to mi myšlenky vířily někde naprosto jinde...u někoho naprosto jiného...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama