Learn to fly, you will need it...

31. března 2012 v 0:03 | Clare |  Thoughts of mad
..just like that is weather outside..And I wanted to make some spring photos...pity.

Čas od času přemýšlím, jak se dostáváme do různých situací. Je to vskutku zvláštní, ale mnohdy, ač známe postup historie přesně do puntíku, nedokážeme vyvodit, kde se co vzalo. Jen se nám v hlavě ukládají takové nicotné maličkosti, jako která ze svíček dohořela dříve, nebo kde je co odloženo. Asi mám na tohle jakousi paměť. Nebo to snad způsobuje člověk, kterého nadevše zbožňuji...

* "Ne, není to Riwaa!" *


Jessica Lowndes - I Wish I Was Gay


Nejspíš je pravda, že jednoho dne budu stejná jako moje maminka. Budu blázen do esoteriky a stěžovat si, jaký kloub mě zrovna bolí..pokud to ovšem nebudou všechny. Ale teď vážně. Mám ji skutečně ráda a jsem jí tak vděčná za vše, co pro mne dělá. Co je vůbec schopná udělat, abych se doma cítila co nejlépe, když už tam bývám dohromady ani ne týden za celý měsíc (to platí, když není nic výjimečného, jako třeba prázdniny nebo nemoci). Je tak...úžasná. Čas od času mne přepadají výčitky, že jsem jen taková, jaká jsem. Že nedokážu být více...ani nevím co...ale spousta lidí pochopí.

Nejistota z neznámého. Možná tak bych mohla popsat ten pocit, kdy jsem viděla prvních pár minut z mého nově asi nejoblíbenějšího seriálu 90210. * "No, you dumbs, it's NOT Beverly Hills 90210" * Jsem skutečně ráda, že mne Kate nakonec přesvědčila se na to s ní podívat, neboť já bych s tím sama nezačala. Vzhledem k faktu, že jsem si vzpomněla na ten starý, starý seriál, na který jsem se dívala, když jsem byla ještě děcko * "Fajn, až tak starý není" * a kde byli všichni se všemi (což je mimochodem v tomto stejné), nikdy jsem dost dobře nepochopila, o co tam jde. Nicméně mne těší, that I know better, maybe best.

Nestává se příliš často, že bych řekla: "Mám tě ráda." Chci, aby ta věta totiž byla tak pravdivá, stejně jako vzácná. I přes to, že mám neodbytný pocit, že měla padnout mnohem dříve, stojím si za ní. Někdy doufám, že stačí, že tu jsem..kdykoli. Ale nestačí, začínám na to přicházet. Ale to neznamená, že to teď budu stále opakovat xD. It's just.. I like you more than everyone...ant with Face to Face in ears thinking about your B-day...it will be awkward, but...MUHAHA

 


Komentáře

1 K8 K8 | 31. března 2012 v 9:27 | Reagovat

Já věděla, že si ten song zamiluješ. :)
Jsem ráda, že se ti skutečně 90210 líbí a chceš se na to se mnou dívat dále. Osobně myslím, že je to lepší než upíří deníky (a to ještě uvidíš, až tam bude Matt Lanter). ;)
Je hezké, co jsi napsala o matce. Možná by bylo ale ještě hezčí, kdybys jí to nějak naznačila nebo řekla. Každý rád slyší taková slova... :)
Teď už víš, proč jsem nedokázala Davidovi říct "Miluji tě". Lhala bych. Chci to říct, až to bude pravdivé, až to tak budu cítit.
Jinak to nemusíš opakovat. Dáváš mi to dost najevo poslední dobou. A navíc řekla jsi to ve vhodnou dobu a já si toho vážím. :)
A ohledně mých narozek, na tamto zapomeň. Byl to vtip. Nehodlám tě do ničeho nutit. Bude mi stačit, když mi popřeješ. Budeš jedna z mála...
"I don't get guys...girls just don't behave that way"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama