Inu...všichni nejsou jako Severus

29. března 2012 v 10:52 | Clare |  Thoughts of mad
Malé kvítky jabloní, jen mírně zbarvené do růžova říkají, že už je tu znovu jaro. Je to zvláštní pomyšlení, neboť ještě před třemi týdny byl všude sníh. Nyní, když jdu cestou na internát, uhodí mě do nosu ta typická slakdá těžká vůně kvetoucích stromů. Je to celkem hezká vůně. Byla by, kdyby jí nebylo moc..


Jsem naprosto fascinována charakterem..nebo spíš bezcharakterností některých lidí. Bože...i zbabělý Draco Malfoy má charakter, ale tohle? To je na mě moc. Naprostá absence smyslu pro humor, taktu, spravedlnosti, soudnosti a zdá se, že i myšlení a vyvozování souvislostí i konce. Tito lidé bývají mnohem více napadáni, nebo naopak, naprosto zapomenuti všemi, kteří jsou proti nim.. Horší, než Ronald Weasley, neboť tomu zrzkovi alespoň po pár minutách dojde, jak to člověk myslel a odpoví adekvátně a bez urážek.

Poslední dobou, před uzavíráním známek, mám pocit, že se naprosto nevyspím. Tři dny po sobě jsem šla do hajan později, než je zdrávo...to znamená po jedenácté. Včerejšek byl ale vskutku vtipný, neboť jsem ráno téměř nevnímala, co na mne kdo mluví. Poslouchala jsem tóny hlasů, ale slova téměř žádná. To je, jako když jsem o prázdninách vypila dva energeťáky. Taky mě to spíš unavilo a nebyla jsem schopna ničeho...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama