Zvláštně..

15. února 2012 v 21:09 | Clare |  Thoughts of mad
Jak se zdá, technika konečně dorazila i k nám.. To se pozná podle toho telefonu, co jsem dostala.. To mne přivádí k nápadu na nové dílko..zase to nebude nic moc, jak to tak vidím. Ono totiž všechno, co poslední dobou píšu je tak...příšerné, že to ihned zmizí v koši, je-li to na papíře, v lepším případě jen jednoduše smazáno. Nerada zabíjím stromy... hmm..to mi asociativně připomíná, že potřebuji blok..no..to ještě chvíli vydrží..pár papírů tam ještě je..


The Dresden Dolls - Coin Operated Boy


Je zvláštní, že už mi tolik věcí jednoduše nečiní takovou radost, jako předtím..asi zemřu na depresi a ne věkem.. Ani to šití mi už nezpůsobuje radost. Sice tu jakési pohnutí v srdci je..tvořím něco, co se dá nosit..páni..ale co s tím..to umí další milion lidí. Vlastně na tom není nic zvláštního.. Ačkoli..to zase záleží na tom, jak si to člověk vezme..

*na halence jí zbývají už jen vyšít dirky..to si zase dá do těla..*

Jak je možné, že už píšu tento článek déle než čtyřicet minut a ještě jsem ze sebe nedostala ani zlomek z myšlenek, které jsem chtěla napsat, ale jež jsem hned po prvních třech větách zavrhla a smazala z paměti, ještě než se vůbec dokázaly rozvézt..? Jsem tak..nesoustředěná.. Stále se dívám na telefon v očekávání..čeho vlastně? Vím, že je to naprosto zbytečné..

*modlí se, aby přestala být tak strašlivě naivní a hloupá...*

"Otčenáš, jenž jsi na nebesích, posvěť se jméno Tvé, přijď království Tvé, buď vůle Tvá, jako v nebi, tak i na zemi. Chléb náš vezdejší dejž nám dnes a odpusť nám naše viny, jakož i my odpouštíme našim viníkům a neuveď nás v pokušení, ale zbav nás od všeho zlého. Neboť tvé je království i moc i sláva navěky. Amen"
 


Komentáře

1 Ren♥ Ren♥ | Web | 15. února 2012 v 21:10 | Reagovat

pekný blog ;))

2 actualtv-telenovely actualtv-telenovely | Web | 15. února 2012 v 21:28 | Reagovat

tá na dessignu mi pripomína trochu adele :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama