Zákaz je silnější než cokoli jiného..

11. února 2012 v 0:36 | Clare |  Creative corner
Její laškovné doteky ji pálily na kůži a zanechávaly hořící stopy. Chtěla si jen hrát. Rozesmát ji. Ani snad netušila, jak moc ji to vzrušuje. Přistoupila na tu její malou hru a začala se jí "bránit." Chtěla jen vědět, co bude dál. Jak se zachová. Rozesmálo ji, jak se jí snažila vzpírat. Našla ale mnohem vynalézavější cestu a tak Její ruce musela pustit, i když by si je mnohem raději ponechala v těch svých. Líbila se jí tahle hra na kočku a myš. Nikdo v ní nemohl vyhrát..ani nešlo o nějaké vítězství.


Po pár minutách ji nechala vždy vydechnout, aby se v té své šněrovačce nezadusila..ale celkem umně to kryla skutečností, že Ji to nebaví, když se nesměje. Rozkošná výmluva, jen co je pravda. V těch chvílích k ní chtěla vztáhnout ruce, aby Ji přimněla přisunout se blíže. Raději však, aby to nevypadalo nijak divně, přemáhala své tužby a jen se usmívala a krčila rameny, když se jí na to zeptala. Ne..ani další kolo nepomáhá..

Měla tak neskonalou touhu si Ji k sobě přitáhnout a líbat, až by nemohla popadnout dech. Měla větší nutkání k tomu činu než kdy jindy. Zulíbala by každičkou část Jejího božského těla a snad milionkrát by řekla, co k Ní cítí. Poprvé nahlas.. Jenže věděla, že tohle nesmí. Snad proto byla tak zkroušená. Zkroušená vlastními pocity a myšlenkami. Věděla, že se tohle nikdy nestane, protože ona k tomu neměla dostatek odvahy a Ona ji první nikdy nepolíbí..

Srdce jí tluče tak neskoale rychle a přitom i pomalu. Bolí ji to, ale co může dělat. Láska je tvrdá a zlá
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama