This makes me want to believe in heaven

14. února 2012 v 11:26 | Clare |  Thoughts of mad
Jak se může stát, že se jen tak něco zkazí a nejde to spravit..respektive vy to neumíte spravit. Řeč je o mém anti-virovém programu. Nějak se zasekl a nechce spolupracovat..no proč ne..je to jeho věc, ale docela mě to štve..Také z tohoto důvodu jsem se včera na internetu ohřála asi jen na pět minut. To mi vážně na článek nestačí, drahoušci..


Hannah Fury - The Last Piece Of Cake


Vzhledem k nepřebernému množství věcí, které bych doma mohla dělat, ale do nichž se mi nechce jsem se dala do šití. Povinnou práci do školy zatím úspěšně zazdívám, ale už mám téměř ušitou halenku..peklo teprve bude, protože budu vyšívat dirky ručně. Dám si do těla, ale bude to vypadat hezky a poctivě. Plánuji také, ušít si k ní fiží. Materiálu bych měla mít dost, tak uvidíme. Každopádně doufám, že to nedopadne příliš katastrofálně.

Ani bych nečekala, jaký bude doma klid, když jsem tu jen s maminkou. Na všem se dokážeme domluvit a je nám takhle fajn. Od mého příjezdu jsme se ještě ani jednou nepohádaly a toho si vážím. Je to fascinující sledovat ji, jak její ruce s jehlicemi umně vytvářejí další a další řady ok, až je z toho svetr..nebo vesta..nebo cokoli jiného..upletla mi i rukavice, když jsem byla malá. To už je ale tak dávno..

*odběhla přiložit*

Dnes je den svatého Valentýna. Představovala jsem si tento den naprosto jinak. S tou nejmilejší společností, jakou si kdy mohla přát. Plný smíchu a dobré nálady.. Nemá ale smysl něco připravovat, když vím, že...to je jedno.

"Řekla sis, že budeš myslet pozitivně. "
Já vím..ale teď mi to nějak nejde.
"Neříkej, že tohle budeš dělat vždy, když se pohádáte..ta zeď si to nezaslouží a tvá ruka už vůbec ne..."
O tohle ale nejde..jen..neumím se s tím jen tak smířit. Vím..takhle to bylo od začátku, ale já si to neuvědomovala..
"A pak kdo je tu naivní"
Buď už konečně zticha...zapomínám..snažím se o to.
"Konečně tě to napadlo..."
 


Komentáře

1 Kate Kate | 14. února 2012 v 13:20 | Reagovat

Tohle je tvůj přístup? Zapomenout místo toho snažit se o nápravu? A já doufala, že ti to otevře oči...ale asi jsem se mýlila. Pokud hodláš skutečně zapomenout, tak o mě zřejmě nestojíš. To mě mrzí... Ale je to tvé rozhodnutí, nebudu ti v něm bránit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama