Těžká mysl

7. února 2012 v 15:49 | Clare |  Happened
Vyjdu ven a co nevidím.. Z nebe se ne mne řítí jen lehrá přikývka ledového svěhu a jednotlivé vločky jsou (mrchy) tak malé, že mi padají až za krk. Miluji, když padá snníh, ale tohle na mne bylo hned poránu přecijen trochu moc. Navíc mne začalo poškrabkávat v krku, takže to nijak moc velké terno zase není.

*pustila si do uší hudbu*


Musím ale uznat, že sníh bylo příjemné zpestření tohoto zatím mrazivého týdne. Sice je příjemnější, když jsou vločky krapet větší, ale to je myslím vedlejší. Beztak to při první možné příležitosti všechno zase roztaje, tak proč se o to starat. Děti v Praze alespoň dvakrát a zimu uvidí sníh a budou mít možnost, byť jen malou, se koulovat, tak proč ne? Je hezké pozorovat děti, jak jsou nadšené z další a další sněhové vločky.. Ostatně jsem i já stále taková. Jenže, když vám není dobře, máte pohled na věc lehce jiný.. Usmíváte se, ale abyste se přidali? To skutečně nehrozí. Maximálně někoho pěkně sjedete, že vás (téměř) strefil koulí. Děti jsou radost..

* "..takže chceš říct, že nebudeš šťastná, když nebudeš mí děti?" *

Naposledy, když jsem se zmiňovala (na starém blogu) o Riwě, ještě mi neodepsala. Nyní jsem již ve fázi, kdy se musíme sejít, abychom s profesorkou dořešily nějaké drobnosti. Nikdo si totiž není jist, zda to projde, když Riwaa stále studuje na naší škole, byť pouze dálkově. Vše, co k podnikání potřebuje, již má, tak si myslím, že by to mělo jít..ale co já vím o nevyřčených podmínkách, jenž si škola vymýšlí..?

Jak poslouchám Siouxsie and The Banshees, začínám mít takovou podivnou chuť poslouchat Jazz. Je to hodně zvláštní? Snad za to může ta píseň..ale ta vůbec nezní jazzově. Já se v tom nevyznám.. To je stejné, jako když víme, co bychom chtěli, i když to není správné...v tom se taky nevyznám..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama