Přemíra slova fascinující je vražedná

5. února 2012 v 17:08 | Clare |  Happened
Citová vazba narůstá a stupňuje se. Je to asi jako u lidí. Jenže tento blog je jaksi neživý.. Vracím se ale do starých zajetých kolejí a měla bych pokračovat v zaznamenávání proudu života a jeho proměn..


Emilie Autumn - Shalott


Jistě si vzpomínáte, že chováme doma pštrosy. Jsou to taková vtipná zvířátka na dvou nohách, mají tělo jako podivný ořech s peřím a vydávají vtipné zvuky..asi jako když bubnujete na plastový kýbl. Tak přesně tato stvoření nám nadělila sedm vajec. Trvalo jim to déle, než vloni. Nejspíš to bylo tím, že dlouho nemrzlo. Teď už jen stačí, aby si samec udělal hnízdo, sedl si a sebraná vejce mu budou pod ten jeho břich opatrně přidány. Je fascinující sledovat pštrosa, když sedí na vejcích. Je naprosto v tranzu, skoro nejí a nepije..jen sedí. Fascinující..

Pes si požírá nohu. Nemám(e) naprosto ponětí proč, ale je to dost nechutné, když má na levé přední tlapě místo naprosto bez chlupů o velikosti cca 1 x 2 cm a je ke všemu agresivní.

dopisováno o cca 3 hodiny později...

Tragičnost tohoto dne se zdála býti docela potupující. Vzhledem k faktu, že jsem o čtyři minuty nestihla autobus do Prahy a začalo sněžit. Sníh je fajn, ale když se vám ledový vítr opírá do těla a to, co bylo původně černé je znenadání bílé a vy nemáte ani foťák, abyste to zachytili, je to nanic. Naštěstí mi další autobus jel asi po půl hodině, takže to bylo fajn. Jenže sněžilo, tak jsem se rozhodla zajít alespoň do lidlu.. Vybrala jsem si gumové medvídky a šla je zaplatit.

*nenávidí gumové medvídky, kteří mají místo břicha bradavku..*

Naneštěstí..jak už to bývá, řada byla dlouhá až..no prostě dlouhá. Svou tichou myšlenku, že to nestihnu jsem samozřejmě vypustila z úst, tak mne pustil před sebe jeden velmi milý manželský pár...vysvětlila jsem jim, proč jsem tak nervózní a oni se mi nabídli, že mě do Prahy svezou autem. Tito zázrační lidé mi spadli před nos naprostou náhodou. Sice mi můj rozum říkal: "Nevěř jim, zatáhnou tě do křoví, znásilní a prodají tvé orgány," ale já i tak šla. Byli velmi milí..a nenabízeli mi žádné bonbóny.

*diskriminuje svůj levý ukazováček při psaní*

Ta milá paní se mě ptala na různé věci..vlastně jsme se dostali od mé černé sukně k jejích budoucí snaše, mé škole a budoucímu životu. Při zjištění, že budu krejčová si ochotně vzala mé telefonní číslo a dala mi svou vizitku. Vyhodili mě na Dejvicích a já s úsměvem šla do metra. Nedali mi do tašky sledovací zařízení, nenadopovali mně žádnými halucinigeny a nesnažili se mně znásilnit.. Fascinující.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama