No proč ne..

23. února 2012 v 10:42 | Clare |  Thoughts of mad
Došlo mi, že když vyvstanou nějaké problémy, byť i jen banální, hned mám chuť se z nich vypsat tady. Ale to mi pak nedává žádnou možnost psát, když je vše v pořádku. Tím neříkám, že nějak bažím po nesnázích, ale proč tlachat o počasí, když je všude stejně a všechny to už beztak nudí..? Tak dnes ráno Prahu zkropila přeháňka no..všude pršelo, nebo se k tomu chystá. Celá repblika je ukryta pod šedivými mračny, které čekají, až je někdo "prostřelí.. "


Včera jsem si zavzpomínala. Ach..tolik se těším na další Prague Pride. Termín (13. - 19. 8.) je vyhlášen již velmi dlouho a já se těším jako malé dítě. Už teď začínám přemýšlet, co na sebe. Jsem blázen :D

* "Ale my tě máme všichni rádi, jako blázna...lepší než psychopat..*

Letos už to vypadá, že se to bez korzetu neobejde, ale ještě uvidím podle počasí..bude-li horko, na korzet kašlu. Posledně jsem tam lehce umírala.. Ale i tak se to dalo přežít..

Mám neodbytný pocit, že se něco v dohledné době zkazí. Myslím tím něco doma, protoe už dlouho je všechno v normálu a pohodičce. To značí jen problémy. Nechci ale být prorok špatných zpráv..

"Pozdě.."
 


Komentáře

1 London Eye London Eye | Web | 23. února 2012 v 10:56 | Reagovat

Dovolujeme si Vám tímto komentářem pozvat do nové RPG s neokoukaným námětem. Prosím, neberte tento komentář jako reklamu, ale spíše jako nabídku nového dobrodružství.

Nacházíme se v moderním Londýně . Nic není ale na první pohled tak jak se zdá. Poklidný Londýn se stává útočištěm dealerů, mafiánů, ale hlavně démonů. Schyluje se k válce. Už víte na které straně budete stát?

Více na našich stránkách.
Těšíme se na Vás.
Pekelný tým.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama