Madness..

11. února 2012 v 23:45 | Clare |  Thoughts of mad
Mám chuť si na zeď přibít okovy a uvěznit se ve sklepě, abych nikomu nemohla nic způsobit. Dobrovolně se připoutat k té holé chladné stěně a pomalu tam zemřít. Bylo by to pro všechny lepší. Za pár dní bych tam zmrzla a kdybych své tělo ohraničila pár desítkami beden nebo krabic, moje matka by si týden nevšimla, že tam jsem.. Sháněla by se v pátek..a to už by bylo pozdě..Zdá se mi, že dobrá nálada vyčerpává mnohem více než špatná nálada. Je to snad jen přesvědčení, ale mně to tak připadá. Jako bych byla psychicky unavená. Ale proč se tedy říká, že dobrá nálada nabíjí? A co když za to může jen ten můj myšlenkový pokles?

Mé lehce opuchlé oči mi dávají najevo, že po tom spánkovém deficitu by si taky jedno chtěly odpočinout.. s velkou úklonou se jim omlouvám. Zase tak jednoduché to nebude. Nechci spát, i když jsem utahaná jak pes..

Tahat. Kačer. Provaz. Oprátka. Židle. Podlaha. Myš. Drobky. Chleba. Máslo. Nůž. Krev. Vana. Nahota. Prsa. Ruce. Úchyl v kabátu. Park. Pes. Hovno. Mouchy. Bakterie. Plíseň. Niva. Sýr. Olomouc. Komín. Kouř. Cigareta. Rakovina. Nemoc. Smrt.

..Proč chodit spát, až když jste unavení. Choďte spát, když se vám chce.

"Dobře děti..teď vypněte televizi i to porno, co máte na monitoru a do hajan. Zítra si uděláme karneval."

*V mysli jí víří myšlenka na krev a kuchyňský nůž..netuší proč..asi by se měla vyspat..*
 


Komentáře

1 Rabe Rabe | Web | 12. února 2012 v 8:36 | Reagovat

v posledních dnech všechno stojí za h.... do toho sklepa bych se měla taky nejspíš zavřít a to na hodně dlouho

2 Kate Kate | 12. února 2012 v 10:13 | Reagovat

Nikam se nezavírej a myšlenky na nůž a krev rychle opusť. "Bylo by to pro všechny lepší." - to si vážně myslíš? Rozhlídni se kolem. Jsou tu lidi, kterým na Tobě záleží... Mrzí mě, že to nevidíš...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama