Beginning

4. února 2012 v 23:18 | Clare
Pár docela dost nemilých skutečností mne přimělo zničit svůj starý, dlouho opečovávaný blog a posunout se dál. Neudělala jsem však tlustou čáru a nebudu se měnit. Jen bylo třeba zničit všechny důkazy (a udělat si nové MUHAHA).

Abych tak nějak navázala, měla bych si vzpomenout, co bylo jako poslední.. Asi ta přehlídka, že? Snad.. Od té doby se toho ale stalo docela dost..a kdo by si to pamatoval?

*pleskla spícího kocoura do oucha a on div nevyskočil z kůže*

Je-li možné začínat odznova, asi bych se to měla naučit. Téměř mi tekly slzy, když jsem se naposledy podívala na svůj blog a pak klikla na odkaz v e-mailové zprávě. Odkaz pro definitivní zrušení. Chtěla-li bych jej znovu obnovit, zbyly by mi jen fotky.. Ale komu na tom záleží. Vše, co jsem chtěla, mám, takže je nyní zbytečné se vracet zpět...vlastně nemám vše..zapomněla jsem si zkopírovat článek o Prague Pride 2011. To jediné mne mrzí. Ještě popřemýšlím, co všechno se tu ocitne. Zda se tu zjeví i nějaká má dílka, či budou jen na blogu, jnž vlastním s Kate. Nejspíš tu budou jen a pouze ta, co se tam nehodí..

*Sakra..teď to vyznělo, že to tady bere jako popelnici..to ale není pravda...*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama