Únor 2012

The kind of murder where nobody dies

29. února 2012 v 11:54 | Clare |  Happened
Oči mne pálí a srdce by se raději odřízlo, než aby bylo dál v mém těle. Bolelo by to méně než teď.. Mé plíce se topí v moři slz a já netuším, co mám dělat. Už jsem si přestala namlouvat, že to bude všechno v pořádku..už si to nemyslím.
Ale co je to za divný svět, když nemohu hájit ani avůj vlastní názor..? Každý vidí svou pozici z jiného úhlu a je více zaměstnán svými problémy a přáními než nesnázemi a tužbami druhých...ale jen to své srdce je to, které vše bolí..


Emilie Autumn - Gothic Lolita(bad poetry mix)


Šílený čas

26. února 2012 v 0:14 | Clare |  Happened
Poprvé za týden nemám času nazbyt, ačkoli jsem jím celý týden až neskutečně plýtvala.. Mnoho věcí jsem odkládala na víkend, i když mohly býti hotovy již dávno. Už mnohokrát jsem slýchala: "Co odložíš dnes, to odložíš i zítra."
Je to fascinující, ale v mnoha případech to naprosto odpovídá...


No proč ne..

23. února 2012 v 10:42 | Clare |  Thoughts of mad
Došlo mi, že když vyvstanou nějaké problémy, byť i jen banální, hned mám chuť se z nich vypsat tady. Ale to mi pak nedává žádnou možnost psát, když je vše v pořádku. Tím neříkám, že nějak bažím po nesnázích, ale proč tlachat o počasí, když je všude stejně a všechny to už beztak nudí..? Tak dnes ráno Prahu zkropila přeháňka no..všude pršelo, nebo se k tomu chystá. Celá repblika je ukryta pod šedivými mračny, které čekají, až je někdo "prostřelí.. "


Dr.voštěpem jen na chvíli

21. února 2012 v 8:51 | Clare |  Happened
Jakmile mám byť i sebemenší pocit, že se v mm životě něco zlepšuje, bum a je to zase na stejné úrovni jako předtím. To možná způsobuje má chvilková rozpoložení a myšlenky, že jsem naprostok ničemu, i když vím, že to až tak docela být pravda nemůže...

"Je těžké hledat pochopení, když nikdo nechápe, o čem to tu vlastně píšeš..."
Sklapni..!


Zima řekla: "Ne!"

18. února 2012 v 18:29 | Clare |  Happened
Jak se máte takhle při sobotě? Zdá se mi to, nebo se čas zastavil? Možná ale jen mně.. Při poslechu pianina se to stává celkem snadno.. Celý den mi v hlavě zní jeden úryvek z filmu, na jehož jméno si nemohu vzpomenout..

* "A pity she still stinks a fish" *

..a mám nepřekonatelnou touhu podívat se na Sweeneyho Todda...znovu. Možná je to následek té dnešní trochy krve, již jsem prolila.


Akce a reakce

17. února 2012 v 14:55 | Clare |  Happened
Na akci plynule navazuje reakce. To přeci známe všichni. Kauzalita je jednou z přirozeností našeho chápání. Jenže na akci nepřišla žádná reakce..tak si říkám..co po mně sakra ten svět ještě chce..?

*zpívá si*


Zvláštně..

15. února 2012 v 21:09 | Clare |  Thoughts of mad
Jak se zdá, technika konečně dorazila i k nám.. To se pozná podle toho telefonu, co jsem dostala.. To mne přivádí k nápadu na nové dílko..zase to nebude nic moc, jak to tak vidím. Ono totiž všechno, co poslední dobou píšu je tak...příšerné, že to ihned zmizí v koši, je-li to na papíře, v lepším případě jen jednoduše smazáno. Nerada zabíjím stromy... hmm..to mi asociativně připomíná, že potřebuji blok..no..to ještě chvíli vydrží..pár papírů tam ještě je..


The Dresden Dolls - Coin Operated Boy


This makes me want to believe in heaven

14. února 2012 v 11:26 | Clare |  Thoughts of mad
Jak se může stát, že se jen tak něco zkazí a nejde to spravit..respektive vy to neumíte spravit. Řeč je o mém anti-virovém programu. Nějak se zasekl a nechce spolupracovat..no proč ne..je to jeho věc, ale docela mě to štve..Také z tohoto důvodu jsem se včera na internetu ohřála asi jen na pět minut. To mi vážně na článek nestačí, drahoušci..


Hannah Fury - The Last Piece Of Cake


Madness..

11. února 2012 v 23:45 | Clare |  Thoughts of mad
Mám chuť si na zeď přibít okovy a uvěznit se ve sklepě, abych nikomu nemohla nic způsobit. Dobrovolně se připoutat k té holé chladné stěně a pomalu tam zemřít. Bylo by to pro všechny lepší. Za pár dní bych tam zmrzla a kdybych své tělo ohraničila pár desítkami beden nebo krabic, moje matka by si týden nevšimla, že tam jsem.. Sháněla by se v pátek..a to už by bylo pozdě..Zákaz je silnější než cokoli jiného..

11. února 2012 v 0:36 | Clare |  Creative corner
Její laškovné doteky ji pálily na kůži a zanechávaly hořící stopy. Chtěla si jen hrát. Rozesmát ji. Ani snad netušila, jak moc ji to vzrušuje. Přistoupila na tu její malou hru a začala se jí "bránit." Chtěla jen vědět, co bude dál. Jak se zachová. Rozesmálo ji, jak se jí snažila vzpírat. Našla ale mnohem vynalézavější cestu a tak Její ruce musela pustit, i když by si je mnohem raději ponechala v těch svých. Líbila se jí tahle hra na kočku a myš. Nikdo v ní nemohl vyhrát..ani nešlo o nějaké vítězství.


What if I'm kindest demon

10. února 2012 v 23:56 | Clare |  Happened
Špatná myšlenka plodí další a další. Z toho se rodí špatná nálada, pokud vám ji nikdo nezlepšuje a ze špatné nálady a rodí špatné chvíle.. Dnešní den tomu ale naprosto neodpovídal...i když k večeru..


Emilie Autumnn - What If

"Tak proč na to kurva pořád myslíš?"
Já si ale nemohu pomoci..to je jedno. Přejde mě to...jako ostatně vždycky.
"To doufám."


Sníh mi padá do očí

9. února 2012 v 13:09 | Clare |  Happened
Jak vlastně vypadá krásné ráno? Když vás někdo vzbudí polibkem a donese vám dobrou, teplou a vlastnoručně uvařenou snídani? Zní to krásně, že? Hmm..chtěla bych vědět, jaké to je. Vlastně bych někdy chtěla znovu snídat v posteli..ačkoli..radši ani ne.. Těch drobků potom...


Těžká mysl

7. února 2012 v 15:49 | Clare |  Happened
Vyjdu ven a co nevidím.. Z nebe se ne mne řítí jen lehrá přikývka ledového svěhu a jednotlivé vločky jsou (mrchy) tak malé, že mi padají až za krk. Miluji, když padá snníh, ale tohle na mne bylo hned poránu přecijen trochu moc. Navíc mne začalo poškrabkávat v krku, takže to nijak moc velké terno zase není.

*pustila si do uší hudbu*


Just like heaven

6. února 2012 v 12:50 | Clare |  Creative corner

Pro ten pocit by snad i zabíjela. Jemné mravenčení a zároveň pálení. Bylo to pro ni tak neskonale zvláštní a krásné zároveň. Chtěla se bláznivě smát, ale to by se ten krásný moment naprosto zničil. Příjemné přítmí, jenž vytvářely svíčky bylo přímo opojné. Malinko ji to uspávalo, ale její rozechvělé tělo by jí to v žádném případě nedovolilo. Nádeherná vůně se všude kolem rozlévala a blízkost jejich těl nutila její srdce bít rychleji. Vždy bije rychleji. Kdykoli ji byť jen spatří. Ucítí její vůni.. Lehké dotyky ji téměř přiváděly k šílenství. Jenže ona se na to šílenství těšila.

Kdokoli by vešel, byl by jistě velmi rozčarován a překvapen..snad i trochu naštván. To by záleželo na člověku. Nicméně jí to bylo jedno. Nezáleželo jí, co si o ní kdo pomyslí. Klidně ať ji považují třeba za pedofila.. Za ten krásný moment jí to rozhodně stálo. Snad by udělala i něco více, ale strach a ta drobná pochybnost jí to nedovolily. "Je to tak dobře," říkala si v duchu. Raději bude srab, než aby to pokazila... Nikdy by neodhadla Její reakci, kdyby to udělala. V její hlavě bylo tolik pro i proti a ona se jednoduše nemohla rozhodnout..

Přemíra slova fascinující je vražedná

5. února 2012 v 17:08 | Clare |  Happened
Citová vazba narůstá a stupňuje se. Je to asi jako u lidí. Jenže tento blog je jaksi neživý.. Vracím se ale do starých zajetých kolejí a měla bych pokračovat v zaznamenávání proudu života a jeho proměn..


Emilie Autumn - Shalott


Beginning

4. února 2012 v 23:18 | Clare
Pár docela dost nemilých skutečností mne přimělo zničit svůj starý, dlouho opečovávaný blog a posunout se dál. Neudělala jsem však tlustou čáru a nebudu se měnit. Jen bylo třeba zničit všechny důkazy (a udělat si nové MUHAHA).

Abych tak nějak navázala, měla bych si vzpomenout, co bylo jako poslední.. Asi ta přehlídka, že? Snad.. Od té doby se toho ale stalo docela dost..a kdo by si to pamatoval?

*pleskla spícího kocoura do oucha a on div nevyskočil z kůže*

Je-li možné začínat odznova, asi bych se to měla naučit. Téměř mi tekly slzy, když jsem se naposledy podívala na svůj blog a pak klikla na odkaz v e-mailové zprávě. Odkaz pro definitivní zrušení. Chtěla-li bych jej znovu obnovit, zbyly by mi jen fotky.. Ale komu na tom záleží. Vše, co jsem chtěla, mám, takže je nyní zbytečné se vracet zpět...vlastně nemám vše..zapomněla jsem si zkopírovat článek o Prague Pride 2011. To jediné mne mrzí. Ještě popřemýšlím, co všechno se tu ocitne. Zda se tu zjeví i nějaká má dílka, či budou jen na blogu, jnž vlastním s Kate. Nejspíš tu budou jen a pouze ta, co se tam nehodí..

*Sakra..teď to vyznělo, že to tady bere jako popelnici..to ale není pravda...*